WiFi Smart Mygtukas Jungiklis 2-Way RF433 Sieninės Siųstuvas Rinkinį Smart gyvenimo Tuya App Kontrolės Darbai su Alexa "Google" pradinis

€6.76


WiFi Smart Mygtukas Jungiklis 2-Way RF433 Sieninės Siųstuvas Rinkinį Smart gyvenimo Tuya App Kontrolės Darbai su Alexa "Google" pradinis

Pagal MoesHouse

Produkto Savybės:

1.Smart App Nuotolinio Valdymo pultas:2-Way multi-control association į kitą smart switch Pažangaus Gyvybės Tuya App kitas paprastas, išmanus.Patogiai valdyti savo šviesos ir apšvietimas indikatorius su free mobile "Smart Gyvenimą"phone" Programėlę, nesvarbu, kur esate.(Suderinama su "Android" &iOS.)Taip pat,jūs galite lengvai pasidalinti ja su savo šeima kontroliuoti jūsų žibintai kartu su Smart App.

2. "Hands-Free Valdymas Balsu: Suderinama su "Amazon" Alexa " ir "Google" Namuose lengvai balsu, kai jūsų rankos yra ne nemokamai,suteikiant savo smart gyvenimą su daug patogiau.

3. Paprasta, Push Button Valdymas: Su šiek tiek pakeista išvaizda, kaip tradicinės jungiklis,ji ' s tik gerai, kad mums tiesiog palieskite valdiklį su savo rankas, kaip pagrindinis jungiklis,kuris tinka senų tiek daug.Be to,sieninės siųstuvas taip pat gali dirbti su jungikliu po apdailos ryšio porą su savo jungiklį kaip pirmininko jungiklis,siekiant dvigubo rankinio valdymo į savo jungiklį.

4. Ne trukdyti Valdymo Režimas: Skiriasi savybės nuo tradicinės bendrą jungiklį,šis pažangus jungiklis gali būti kontroliuojama įvairiais būdais, vienas su geriausią vertę.Kiekvieną kontroliuoti būdu, gali dirbti savarankiškai,teikiantis daug patogiau ir išsamios kontrolės režimą, kad jūsų išmaniųjų namų.

5. Laikmačio Nustatymas: Imtis visiškai kontroliuoti jūsų namams ir Biurui šviesos protingai su laikmačio funkcija, jūsų App", kuri valdo 5+1+1 dieną programuojami grafiką leisti jums planuoti tikslaus laiko, iš anksto posūkių žibintai įjungti arba išjungti automatiškai.Automatinio įjungimo/išjungimo funkcija siūlo jums atgalinės atskaitos funkciją-1 min/5mins/30 min/1hour ir kt.

A ttention:

WiFi+RF433 Jungiklis(pagrindinis Jungiklis): Yra WiFi+RF433 smart switch, kuriai priklauso visi išmaniųjų funkcijų protingai kontroliuoti savo šviesos.Taigi tai yra pagrindinis jungiklis savo prijungtų prietaisų,taip pat imtuvas už sieninės pereiti, nes RF433 funkcija.

Sieninės Siųstuvas(Pirmininko Jungiklis): A sieninės siųstuvas yra pirmininko jungiklis, kuris jau buvo suporuotas su pagrindinis jungiklis įjungti/išjungti savo šviesas, kaip paprasta pereiti į kitą lengvai,bet ji nėra ' t own bet wifi smart funkcijas.

Pakavimo Sąrašas:

MOES Smart Stiklo Skydelyje Palieskite Mygtuką(1Pack)

2*Varžtai

Greitas montavimas vadovas

Savybės:

Programuojamas Tvarkaraščiai

"Hands-free Valdymas Balsu

APP Nuotolinio Valdymo

Touch Kontrolė

Sieninės Siųstuvas Kontrolės

Konsultavimas, mūsų išsamią instrukciją,jūs galite lengvai įdiegti.

Q&A:

1.Q:Ką apie senų žmonių, kuriems tiesiog don ' t žinoti, kaip naudoti App kontroliuoti?

A:senas,taip pat šiek tiek vaikams,sieninės siųstuvas su tos pačios ieško, kaip pereiti nebūtina juos lengvai kontroliuoti savo jungiklį.Tiesiog pora savo įjunkite sieninės siųstuvas.

2. Q:aš galiu kontroliuoti pereiti, jei esu ne namie?

A:Taip, galite nuotoliniu būdu valdyti savo jungiklis ir patogiai ją įjungti/išjungti bet kur,bet kuriuo metu.

3. Q:ar galiu programos tvarkaraštį save?

A:Taip,mūsų mygtukas jungiklis yra programuojamos.Jūs galite programuoti savo tvarkaraštį laisvai.

4. Q:D oes šį darbą su G oogle H ome?

A : Taip,tikrai.Ir ji ' s taip pat suderinama su Alexa.

5. K:ar aš galiu naudoti neutralaus laido ?

A:Taip,neutralus laidas reikalingas mūsų jungiklis .

6.Q:Ar reikia man pirkti sieninės, kad atitiktų jungiklio?

A:Ne,nėra reikalo jums pirkti, kaip tai rinkinys, kuris jungiklio ir sieninės yra sujungtos kartu.

Žymos: pereiti tuya, namų smart, prijungtas girier, perjunkite wi-fi, vielos sienos jungiklis, fonas gimtadienio, durų tuya smart, "bluetooth" ir garso valdymo jungiklis, moeshouse jungiklis, sonoff fob.


( 3 Reitingas )

Vnt.