EASYRIG 8-18kg video ir kino Giedras fotoaparatas dslr DJI Ronin M 3 KRYPTIES gimbal stabilizatorius Giroskopas Gyro steadicam liemenė

€345.05


EASYRIG 8-18kg video ir kino Giedras fotoaparatas dslr DJI Ronin M 3 KRYPTIES gimbal stabilizatorius Giroskopas Gyro steadicam liemenė

Aprašymas:

Gimbal Paramos Sistema yra specialiai sukurta profesionalių fotografų darbo su nešiojamoji įranga.Ji gali būti naudojama tiek su vaizdo ir kino kameros, vidutinės svorio.

Gimbal Parama suteikia privalumų tiek rankinį kameros ir stovo pritvirtinta vaizdo kamera; aš.e.su greičio ir mobilumo laikomo fotoaparato jūs vis dar galite pasiekti pastovaus nuotraukas.

Nugaros ir pečių yra atleidžiamas nuo apkrovos yra perskirstoma klubų

- Gimbal Parama padeda jums sutelkti dėmesį į faktinį filmavimo.Jums nebus kenčia nuo įtempti nugaros arba pečių, kaip jūs iš įprasto rankinius fotografavimo ir jums bus suteikta galimybė dirbti ilgesnį laiką.

- Į kvėpuojantis audinys ir vėdinamoje minkštas kamšalas padarys jūsų filmavimo su Gimbal Paramos patogi ir maloni.

- Gimbal Parama bus jūsų geriausia priemonė, kai jūs sporto įvykiai, dokumentiniai filmai ar naujienų - taip, bet kokia proga, kur laikomo fotoaparato reikia.

Pakuotė: Pakuotė: - 1 x Gimbal paramos -1 x Maišelis

Žymos: dji ronin, ronin sc, steadicam įvertinta, eachine kameros stabilizatorius, nešiojamų telefono stabilizatorius, flowcine, ronin s, stabilizatorius steadycam, ronin m, mavic pro.


( 0 Reitingas )

Vnt.