Piscifun Phantom X Baitcasting Ritės Daugiaspalvis 3 Pavaros perdavimo skaičius Žemo Profilio Žvejybos Ritės Anglies Ritės Rankenėlę 8.1 kg Vilkite Itin Sklandžiai

€34.45


Produkto Specifikacija: 1.Perdavimo Skaičius: 5.3:1 (Mėlyna), 6.3:1 (Apelsinų), 7.6:1 (Raudoni) 2.Guoliai: 8 3.Spalva: Mėlyna, Oranžinė, Raudona 4.Max Vilkite: 8.1 kg Produkto Savybės: 1.Kelis Pavaros perdavimo skaičius - kalbėjote, mes klausėmės.Remiantis stiprus reikalavimus iš žvejų, mes suteikiame Phantom X su trijų skirtingų pavarų koeficientų.Čia ateina 5.3:1, 6.3:1 ir 7.6:1, kiekvienos pavaros santykis turi savo unikalų spalvos akcentu.Jis padės jums pasiimti konkrečios pavaros santykis daug lengviau. 2.Patikimas ir Sklandžiai - 4 -diskiniai anglies pluošto vilkite poveržlės suteikti Phantom X iki 8.1 kg stabdymo galią vaikytis didelių žuvų. 7 dvigubai ekranuotas nerūdijančio plieno guoliai ir vienas instant anti-reverse guolių teikti itin sklandžiai priimti net ir esant didelei apkrovai. 3.Tvirtesnės ir Lengvesnės - Piscifun Phantom X savybės aukščiausios kokybės žalvario įrankiai didesnė koncentracija.Žemo profilio rėmo, CNC tuščiaviduriai ritės ir anglies pluošto suku rankena, kad ritė sveria tik 195.7 g. 4.Išcentrinių Stabdžių Sistema - 6-pin lengva naudotis išcentriniai stabdžiai suteikia jums dinaminio stabdymo galia.Jei esate užkandžių, mes rekomenduojame jums nustatyti, kad jis ne 3, kuri duos jums teisėtas liejimo savybės (be laisvumo. 5.Puikus Palmių Fit - Fantomas X yra super žemas profilis ir kompaktiškas, suporuotas su aptakus šoninės plokštės, suteikia jums super patogus ir puikiai palmių jausmas.

Klientų Klausimai ir Atsakymai: Klausimas: Kaip pasirinkti kairėje arba dešinėje?Atsakymas: Jei jums pasukti ritės su savo kairę ranką, galite pasirinkti kairės rankos ritės.Klausimas: ar sekliuose ritės iš Phantom būti naudojamos šios ritės?Atsakymas: Ne.Jums reikia pirkti konkrečių ritės už Phantom X. Klausimas: ar galiu nusipirkti atsarginių seklių ritės už ritės?Atsakymas: Mūsų gamykloje gamina seklių ritės šios ritės.Tai gali būti prieinami balandžio pabaigoje.

Žymos: žvejybos replės pesca, žvejybos įrankių dėžės, 6000 ritės, de peche, piscifun ritės, finansų žvejybos įrankių, nekilnojamojo liejimo ritės, vilkite voopoo x, garcia, Piscifun.


( 20 Reitingas )

Vnt.