2021 Professional ED Elektromagnetinio Extracorporeal Šoko Bangų Terapija Mašina, juosmens, Nugaros, Kūno Masažas Skausmo Vibracijos

€401.71


Shockwave yra tam tikra banga, kuri gali padaryti slėgio padidėjimas greitai, per trumpą laiką ir sumažinti lėtai per tam tikrą laikotarpį.Šio dokumento tikslas-veikti žmogaus kūno dalių, kurios yra veikiamos skausmas ilgą laiką.Principas shockwave slaugos yra mažinti skausmą, skatinti kalcio nusėdimą ir likvidavimas ir padidinti kraujo apytaką.Produkto privalumas 1. Smart touch ekranas High intelligent touch ekranas Multi - file ir multi - mode pasirinktinai 2. Šilumos kriaukle Specialios struktūros energijos taupymo Greitas šilumos išsklaidymo sumažina nusidėvėjimą 3. Jungiklis, kištukinis lizdas Nusidėvėjimui atsparių medžiagų, medžiaga yra ypatingas ir gali būti naudojamas ilgą laiką 4. Daug modelių Iki 10 režimai ir dažniai gali būti koreguojama, atsižvelgiant į skirtingas sąlygas, kūno

Naudojimas:

1. ED Gydymo

2. Radialinio arba alkūnės humeral epicondylitis

3. Trochanteric tendinitas

4. Juosmens arba laivagalio skausmas

5. Patellar tendinitas

6. Blauzdikaulio streso sindromas

7.Peties skausmas, sausgyslių kalcifikuotų

8. Padų fascitis

Ypatybė:

1. Shockwave veiksmų yra gerai apibrėžtas ir turi minimalų poveikį aplinkinių audinių.

2. Skatinti acupoint, pagerinti mikrocirkuliaciją, padidinti kraujo apytaką, skatina ląstelių metabolizmą.

3. Su 7 masažo galvutėmis, jis yra tinkamas įvairioms kūno dalims ir atitinka jūsų poreikius.

4. Shockwave terapijos aparatas, žmogiškas, dizainas suteikia nustatymas, lengva valdyti; Kokybės maitinimo užtikrina tiesioginį poveikį produkcija.

5. Pralaidumo ląstelių membranos yra tvirtesnis, didinant jonų kanalų aktyvumą, skatinti ląstelių dalijimąsi ir skatina citokinų gamybą.

ED Terapija:

ED(Erekcijos Disfunkcija)ESWT naudoja impulsų akustinės bangos, Europoje žinomų kaip shockwave terapija, šalinti pagrindines priežastis, dėl blogos seksualinės veiklos vyrams - prasta kraujotaka.Išplečiant esamas kraujagysles varpos ir sukurti naujas galimybes daugiau kraujo srautas į varpą, Smartwave gamina sveikiau, geriau ir daugiau nuolatinių erekcijos vyrams su ir be erekcijos disfunkcija.

Žymos: vyrų masažas lytis, raumenų skausmas, smūgio banga therapi, custom kaukę nuo dulkių., electr šokas, elektroterapijos aparatas, brolis pramonės siuvinėjimo mašina, fizioterapija smūgio banga, gydymas lazeriu, cryolipolysis shockwave terapija.


( 0 Reitingas )

Vnt.