Aukštos Kokybės HD Teleskopas Monokuliariniai 8-40X40mm 4K Super Artinimo Zoom Monokuliariniai Teleskopas Nešiojamų Lauko Sporto Teleskopas

€4.65


Kulka Taškų:

1、Trikojo Dizainas: Anti-shake sistema, specialaus trikojo 3D giroskopas, labai stabilus per kelis priartinimas.

2、Aiškiau Scenos: BAK4 prizmė, objektyvas, 40 kartų arčiau ir didelis laukas, aiškesnės ir labiau spalvingas scenas.Puikus šviesos pralaidumas ir ryškumą, ryškesni ir aiškesni vaizdai.

3、Naktinio Matymo Funkcija: įmontuota naktinio matymo funkcija, jūs galite pamatyti, kai yra šviesos naktį.Įjunkite automatinį fokusavimą ir blur fone, galite sutelkti dėmesį į žmonių ar objektų, jų reikia laikytis.

4、Drėgmei atsparus ir Vandeniui: Azoto-užpildytas vandeniui ir O-ring optiniai komponentai gali užkirsti kelią drėgmės, dulkių ir nuolaužų, ir užtikrinti, kad paslaugų gyvenimą.Konsolė geriau tinka jūsų telefoną, leidžia jums imtis gražios nuotraukos ir prisitaikyti prie atšiaurių aplinkoje.

5、Tinkamas Grupė: Tinka lauko sporto entuziastai ir laukinės gamtos tyrinėtojų, pagrindinė įranga, paukščių stebėjimo, gyvūnijos, medžioklės, žygiai, alpinizmas, kempingas ir kelionės.

1.Trikojo Dizainas: Anti-shake sistema, specialaus trikojo 3D giroskopas, labai stabilus per kelis priartinimas.

2.Aiškiau Scenos: BAK4 prizmė, objektyvas, 40 kartų arčiau ir didelis laukas, aiškesnės ir labiau spalvingas scenas.Puikus šviesos pralaidumas ir ryškumą, ryškesni ir aiškesni vaizdai.

3.Naktinio Matymo Funkcija: įmontuota naktinio matymo funkcija, jūs galite pamatyti, kai yra šviesos naktį.Įjunkite automatinį fokusavimą ir blur fone, galite sutelkti dėmesį į žmonių ar objektų, jų reikia laikytis.

4.Drėgmei atsparus ir Vandeniui: Azoto-užpildytas vandeniui ir O-ring optiniai komponentai gali užkirsti kelią drėgmės, dulkių ir nuolaužų, ir užtikrinti, kad paslaugų gyvenimą.Konsolė geriau tinka jūsų telefoną, leidžia jums imtis gražios nuotraukos ir prisitaikyti prie atšiaurių aplinkoje.

5.Tinkamas Grupė: Tinka lauko sporto entuziastai ir laukinės gamtos tyrinėtojų, pagrindinė įranga, paukščių stebėjimo, gyvūnijos, medžioklės, žygiai, alpinizmas, kempingas ir kelionės.

Specifikacija 1 :

Modelis: 8-40x40

Veiksmingas skersmuo tikslas objektyvas: apie 40mm/per 1.57

Didinimas: 8-40 kartus (atitinkamai koregavimo lygis 10X100)

Okuliaro skersmuo: apie 22mm/8.27 į

Išėjimo vyzdžio skersmuo: 3.1-1.5 mm

Trumpiausias fokusavimo atstumas: 2 m

Dydis: apie 190/140x50mm (tempimo ir mažėja)

Prizmės: BAK4 prizmė

Danga: MVS

Spalva: juoda

Specifikacijos 2 :

Akių kaukė: sukasi akių kaukė Vandeniui: taip

Trikojis gali būti prijungtas: taip

Ar prijungti mobilųjį telefoną: taip

Naudojama: lenktynių, paplūdimys, paukščių stebėjimas, plaukiojimas/buriavimas, žirgų lenktynių, veiklos lauke, sporto, dramos, kelionės

Medžiaga: optinis stiklas

Tipas: monokuliariniai

Pakavimo Sąrašas:

A:1 x 8-40X40MM Monokuliariniai Teleskopas

Arba

B:1 x 8-40X40MM Monokuliariniai Teleskopas

1 x Trikojo

1 x Nuotrauka Įrašą

arba

C:1 x 10-30X25MM Monokuliariniai Teleskopas

Arba

D:1 x 10-30X25MM Monokuliariniai Teleskopas

1 x Trikojo

1 x Nuotrauka Įrašą

E:1 x 10-30X25MM Monokuliariniai Teleskopas

Mūsų Brazilija draugai:Brazilija Pašto laikinai paskelbė, kad ji bus imti mokestį iš maždaug US$3.50 už, kad visi tarptautiniai sklypai rugpjūčio 27 (vietos laiku).Šis mokestis yra pirkėjas moka po savęs deklaracija, ir bus grąžinta, jeigu jis nėra mokama.Jeigu tu negali priimti mokėti $3.5 Muitinės Mokestis, Pls nedėkite užsakymo.

Daugiau informacijos, prašome patikrinti jį šią nuorodą, ačiū už jūsų supratimą!

Žymos: 100 zoom monokuliariniai, super artinimo zoom monokuliariniai teleskopas "amazon", telescop, monokuliariniai telescop, artinimo, monokuliariniai super zoom, super zoom, žiūronų, super artinimo zoom monokuliariniai teleskopas, super teleskopo vaizdo kamera.


( 0 Reitingas )

Vnt.