Plaktukas Su Rankena Prabanga Lazdą Cukranendrių Vyrų Grupė Dekoratyvinis Pėsčiomis Cukranendrių Vyras Elegantiškas Mados Derliaus Vertus Cukranendrių Lazdą

€25.36


Pirkėjas Skaityti

1.Šis produktas yra dekoratyvinis cukranendrių,mados aksesuaras,ji NEGALI būti naudojama ir kaip medicinos cukranendrių arba vaikščioti pagalba.Prašome naudoti jį teisingai, siekiant išvengti cukranendrių nuo sudužimo ar kenkia jums.Jei produktas yra sugadinta dėl žmogiškųjų veiksnių (netinkamo naudoti), mes negali grąžinti ar išsiųsti.Jei jūs proto,prašome padaryti, kad ne. 2.Pagal Plz.lt politikos, siuntinių, siunčiamų per Plz.lt laivybos, mes turime parašyti tikrasis produktas vertė ant pakuotės.Kadangi paketui yra vežamos tarptautiniu mastu, jums gali tekti mokėti muitus, kai gausite paketą.Šie pinigai yra apmokestinti pagal vietinius papročius, o ne mes, tikiuosi, jūs galite bendradarbiauti.Jei jūs proto,prašome padaryti, kad ne. 3.Nes cukranendrių yra kelių sąnariai, ji negali būti visiškai tiesus.Jei jūs proto,prašome padaryti, kad ne. 4.Skirtingų partijų produktų gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos parodė.Konkretus dydis, taikomos konkrečiam produktui. 5.Kartais dėl to, kad šviesa, ir ekrane skirtumas, prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos,tikiuosi, jūs galite suprasti.Kokių nors klausimų,prašome nedvejodami kreipkitės į mus.Ačiū!

Spustelėkite, jei norite gauti daugiau stiliai

Yra daug stilių sandėlyje,kreipkitės.

Produkto Rodyti

Žymos: žalvario cukranendrių, bate the walking dead, geležies lydmetalis patarimas, bambuko nendrių, cukranendrių pynimas, figur geležinis žmogus, mažas plaktukas, galvos lazdą medienos, stick vaikščioti, medinių lazdą cukranendrių.


( 3 Reitingas )

Vnt.