50PCS Suaugusiųjų Skaitmeninis Spausdinimas Mados Dragonfly Gėlių Gėlių Spausdinti Kaukes 3 Sluoksnis neaustinių Apsauginiai Vienkartiniai Veido Kaukė

€4.33


Prašome būti maloniai prašome pažymėti,išvardytų produktų yra gaminami ir platinami užsienyje, ir laikantis įstatymų, jo kilmės šalyje.

Suaugusiųjų Valentino Dieną, Skaitmeninis Spausdinimas Trijų sluoksnių Apsauginė Kvėpuojantis Kaukė

Aprašymas:

3 sluoksnis yra ne austas, vienkartiniai kaukė yra pagaminta iš 3 sluoksnių neaustinės medžiagos, jis yra sveikas ir saugus naudoti.Pralaidžios orui medžiagos ir mielas modelius, kurie tampa naudinga ir madinga.

Specialių 3 sluoksnių neaustinės dizaino, suteikia, kai apsaugos nuo dulkių, automobilių išmetamųjų dujų, žiedadulkių ir pan.Elastinga ausies kilpą, lengva nešioti ir ne spaudimas iki ausų.nagų salone ar bet kokias kitas sritis, kuriose gali reikėti apsaugos

Savybės:

1. Pagamintas iš aplinkai draugiškų medžiagų, drėgmei atsparus, ne toksiškas, ne-dirgina, minkštas ir patogus.

2. Pralaidžios orui medžiagos ir mielas modelius, kurie tampa naudinga ir madinga.

3. Specialių 3 sluoksnių neaustinės dizaino, suteikia apsaugą nuo dulkių, automobilių išmetamųjų dujų, žiedadulkių ir pan.

4. Puikus dizainas, kai jums dėvėti , ji tinka sklandžiai į veidą.Elastinga ausis kilpa yra lengva nešioti ir ne spaudimas iki ausų.

5. Nagų salone ar bet kokias kitas sritis, kuriose gali reikėti apsaugos.

Dydis:17.5 CMX9.5CM/6.9"X3.74"

Pakuotė:

50PCS Kaukės

Pastaba: Nėra padėties nustatymo spausdinimas, prašome būti tikri, kad pirkti.

Žymos: sr2ez, vystyklų kostiumas, gėlių spausdinti kaukė, squier, įdėkite į vystyklų, gėlių kaukė, anglies įterpti, vystyklų pardavimas, niūrus, tumi.


( 1 Reitingas )

Vnt.