10KG Sienos Montuojamas Atskiras Ryžių Kibirą Grūdų Balionėlis Drėgmei Plastiko Automatinis Lentynos Uždaromos Matavimo Maisto produktų Laikymo Dėžutė

€32.58


Aprašymas: t pusryčių metu, ir jūs turite nuojauta jūsų vaikai nori, kad krizė.Tai yra, kai jūs iš dubenėlius ir pasakykite jiems tarnauti jį su pagalbos iš šio Dozatorius.

Padaryti jūsų virtuvę švarus ir tvarkingas, su Sienos Montuojamas Grūdų Dozatorius, jūs galite gauti tai, ko jums reikia iš karto su savo skaidrus organas.

Tiesiog paspauskite, kad gauti juos, atlikti su ne netvarka!

Lengva klijuoti ant įrenginio su savo super stiprus laikanti galia, naudokite jį ant sienos ar durų šaldytuvas bus jums sutaupyti daug vietos!

SAVYBĖS: Kiekvienas turi dangtelį, įsitikinkite, kad ji ruoniai langelį Skaidrus kūnas, maistas į lauką gali būti vertinamas, ir didelės talpos Galite turėti visų rūšių maisto produktų, kaip ir saldainiai, grūdų, ryžių ir t.t.

Sudaro: 1x sieniniai ryžių laikymo bakas

Žymos: namas pandora, grūdų, grūdų sienos, ryžių didelis saugojimo dėžutė, aukso šukuosena, šampūno dozatorius prie sienos tvirtinamas, ryžių laikymo dėžutė 6 kg, grūdų atsisakyti, 10kg ryžių bakas, 300 kg prie sienos tvirtinamas.


( 0 Reitingas )

Vnt.