Universalią 1-din Android 9 Quad Core Automobilio DVD grotuvas GPS Wifi BT Radijo BT USB 32GB SD 16GB ROM 4G SIM LTE Tinklo SWC RDS, CD OBD2

€131.74


Nuorodas, kaip taip yra, kad jums pirkti aksesuarai bei galinio vaizdo kamerą su stereo kartu , ačiū už jūsų remia

stereo ateina su priedais, kaip nuotraukoje priedai rodo, jei jums reikia kitų viela ar priedų diegimas ,tada jums reikia pirkti atskirai.

šis stereo yra universalus, 1 din stereo ,taigi jo ryšiai turėtų būti padaryta viela laidais ,ne plug and play,ir ji nebūtinai tinka automobilis, kuris su canbus sistema .ačiū už dėmesį, tai prieš siūlymą

Jei mes išsiųsti iš Kinijos per DHL ,Jei yra muitinės mokesčių, kai atvyksta į savo nacionalinę muitinės,pirkėjams reikia už ją mokėti.Jei turite specialių pageidavimų,prašome susisiekti su mumis, kai jums padaryti užsakymą.

Svarbi Pastaba:

prašome patikrinti, ar jūsų originalaus automobilio radijo dydį ir išvaizdą prieš padaryti kad siekdami išvengti klaidų.

Žymos: automobilio radijas, garsiakalbis, aukštų dažnių garsiakalbių, cd grotuvas, 1 din radijas, belaidis garsiakalbis, 1 din android radijas, 1din android automobilio radijo, 2 din radijas, "android" automobilių, fm radijas.


( 3 Reitingas )

Vnt.