Mediniai Animacinių filmų Išraiška Kūrimo Bloką Montessori Žaislas netoksiškas Anksti Švietimo Žaidimas, Žvalgybos Rungtynės Žaislai Vaikams

€8.35


Kulka Taškų:

1、Įdomus Saviraiškos Kūrimo Bloką, Žaislų rinkinys statyba blokai kelios spalvos, kiekvieną pusę pastato bloke yra įvairių animacinių filmų išraiška, jis atrodo labai įdomus, todėl jis greitai gali sužadinti jūsų vaiko interesus.

2、Skatinti Rankomis akis Koordinavimo Galimybes: vaikai paimkite kortelę ir greitai išaiškina išraiška kortelės pagal žodžio kortelės, kurios gali skatinti vaikų dėmesį ir padidinti savo rankomis akis koordinavimo gebėjimų, loginis mąstymas, gebėjimas, praktinių gebėjimų ir bauda judėjimo įgūdžių.

3、Sveikas Medžiaga: kubo išraiška blokas yra pagamintas iš aplinkai apsaugos medinio medžiagos, padengtos sklandų ir saugų vandens pagrindu pagaminti dažai, su sklandžiai kraštai, bekvapis, netoksiškas, ir labai tinka vaikams žaisti.

4、Gera Šalis Žaidimai: tvirtas pakavimo dėžutė daro šį žaislą lengva nešiotis.Vaikai gali žaisti su savo šeima ir mokyklos klasės.Šis žaidimas gali pagerinti vaikų socialinius įgūdžius ir stiprinti draugystę tarp vaikų.

5、Puiki Dovana: žaislas dėžės ir kortelės yra pilnas karikatūros spalvų ir vaikiško atmosfera, kurioje yra labai tinkamas, kaip vaikų dovanos, lengva laikyti ir lengvai atlikti.Gali būti naudojamas kaip gimtadienio ar Kalėdų dovana.

Specifikacija :

Medžiagos: mediniai medžiaga

Dydis: kaip parodyta paveikslėlyje

Tinka amžius: nuo 3 metų

Svoris: apie 0,4 kg

Mažų blokų dydis: apie 4.5*4.5 cm/1.77*1.77 į

3 rinkiniai, statyba blokai derinama dydis: apie 9*9*4.5 cm/3.54*3.54*1.77 į

Kortelės dydis: apie 9*4.5 cm/3.54*1.77 į

Spalva dėžutės dydis: apie 22*14.5*5cm/8.66*5.71*1.97 į

Pakavimo Sąrašas:

1*Blokų Žaislas

Žymos: blokas, blokuoti statyti, Biuro įranga, blokuoti žaislas, blokuoti de statybos, bendrosios biuro įranga, knex kalnelius, blokuoti mūrinis, c51027, decool 3368 blokuoti.


( 0 Reitingas )

Vnt.