Kemei Kirpykla Profesionalūs Plaukų Clipper LCD Ekranas 0mm Baldheaded Barzdos Plaukų Žoliapjovės Vyrų Elektriniai Plaukų Pjovimo Mašina

€23.23


Įžanga:

100% brand new ir aukštos kokybės!

Tai galima įkrovimo naudoti.

Tinka tiek kūdikiams,vaikams ir suaugusiems

Pjovimo plaukai tiesiog kaip šukavimas plaukų,greitai,lengvai ir saugiai

Puiki dovana vaikams,tėvams,draugams.

Ypatumai:

-Spalva :kaip nuotraukose

-Šukos:1/2/3mm(3pcs)

- LCD skaitmeninis ekranas ,baterijos energiją ekranas , pjovimo greitis ekranas

Dėmesio Pls:

1. Prašome veikia kaip vaizdo ekraną.Prašome pasukti pjovimo galva šiek tiek pakeisti pjovimo galva,ne piešti tiesiogiai.Mes negali būti atsakinga už demage, atsiradusius dėl netinkamo eksploatavimo. 2.Nes clipper su variklio veikimu,todėl, kai darbo,ten bus šiek tiek ir mažai triukšmo Visus įkrovimo clippers turi turėti tam tikrą triukšmą,kuris yra normalu,pls pastaba! 3.Išplėsti variklio tarnavimo laikas,kiekvieną kartą pls nenaudokite daugiau kaip 15 minučių Pastaba:nenaudokite savo "clippers" dėl kačių, šunų ar kitų gyvūnų augintinių.Niekada nenaudokite įrenginio vonios ar kitos srities didelė drėgmės koncentracija.Nespauskite pjovimo briaunos prieš odos sunku, nes tai gali sukelti odos tyrimas.Visada laikykite vieneto vietoje, nepasiekiamoje vaikams.Sveiki, pirkėjai, aliejaus butelis, nebus įtraukti, tai yra, nes oro laivybos apribojimas, prašome suprasti, jav, labai jums ačiū!

Žymos: plaukų žirklės ht, barzda clipper, pabaigos žoliapjovės, kemei, clipper plaukų, vyrams žoliapjovės, kačių plaukų žoliapjovės, hairdress, durų barzda, kirpykla.


( 4 Reitingas )

Vnt.