O. DU.O Minkštas Aksominis Makiažas Kempine Liquid Foundation Biri Pudra Skaistalai, Mikropluošto Pūkas Paviršiaus Sudaro Kosmetikos Sluoksniuotos

€2.48


(1) NE LATEKSO & NON-ALERGINĖS MEDŽIAGOS - Saugi medžiaga,skirta visiems odos tipams. (2) NAUJA - Mikropluošto pūkas paviršiaus - Tai sluoksniuotos nesugeria jūsų liquid foundation, ir turi pranašumą, nes silikono sluoksniuotos. (3) GALI BŪTI NAUDOJAMAS DRĖGNAS IR SAUSAS - Šlapias: Šlapia kempine vandenyje, kol ji gauti didesnį.Tada išspauskite vandens perteklių iš kempine.Išdžiūti: Tinka sausų miltelių produktų.Mikropluošto pūkas paviršius yra tarsi maži šepečiai, galite lengvai naudoti presuoti milteliai ir kitos pudros. (4) OIL-CONTROL - Mikropluošto pūkas paviršius gali sugerti alyvos pertekliaus iš odos paviršiaus.Jums padėti sukurti tobulą makiažą. (5) LENGVA VALYTI - Tai lengva valyti, nes Mikropluošto pūkas paviršiaus, visi jūs darote, yra nuplaukite paviršių ne su muilu ir vandeniu, ir baigsite!

Žymos: makiažas, otwoo, makiažas spong, skaistalai, nustatyti, sluoksniuotos, makiažas, goth makiažas, o du, Kosmetikos Sluoksniuotos, lavos makiažas kempine.


( 5 Reitingas )

Vnt.