Bandymo Sietą, Laboratorinių mėginių Ėmimo, Tikrinimo Pharmacopeia Standartiniai Akučių SUS 304 Filtras Akių Chroming Rėmo Diam. 8cm 12 - 200 Mesh

€11.42


Šis ryšys yra už 1pcs iš R8cm "chrome" sietą, kurio akučių nuo 1,6 mm - mm 0.074, kad yra 12 akių - 200 akių, prašome pasirinkti specifikacija jums reikia perkant, jei nėra jūsų specifikacija prašome palikti pranešimą arba susisiekite su klientų valdymo įmonės.Ačiū.

Medžiagos kadro: Dviejų skylių "chrome" rėmelį, prašome atkreipti dėmesį į sausą jei panardinamas į vandenį, todėl, kad tai nėra lengva rūdžių.

Medžiaga ekranas: Nacionalinis standartas 304 nerūdijančio plieno tinklelio, vienodas akučių dydis tikslumo.

Skersmens sieto: 8cm

Aukštis: 4cm

Diafragma: Iš 0.074 mm iki 1,6 mm.

Akies: Nuo 200 mesh 12 akių

Sieto rėmas pagamintas vieno liejimo, sienos yra apvali ir lygi, ne galąstuvas, stiprus ir gražus.Vidinio krašto ir atgal, naudojant besiūlių montavimo technologija, ekrano stora žlugimo be nuotėkio medžiagos.Akių atitinka nacionalinius standartus.

Žymos: metalinis kiaurasamtis, kolba laboratorija, baseinas plieno, filtras kojinės 200 mikronų 6 colių, laboratoriniai sieto bandymas, laboratoriniai sietą, filtras kojinių 500 mikronų, puodą sietą, vigreux, chemijos laboratorija.


( 0 Reitingas )

Vnt.