SanDisk USB3.0 Flash Drive 16GB 32GB 64GB 128GB USB 256 gb Memory Stick Didelis efektyvumas iki 150MB/s USB3.0 Parkeris Diskai

€5.24


SanDisk Ultra Nuojauta, USB 3.0 Flash Drive, 16GB/32GB/64GB/128GB/256 GB

Siūlo greitesnį perdavimo greitį nei standartinis USB 2.0 diskai (1), SanDisk Ultra Nuojauta, USB 3.0 Flash Drive, skirta perkelti failus greitai, todėl galite praleisti mažiau laiko laukti.Diskas, tai tvirtas ir stilingas metalinis korpusas išlaiko savo svarbius failus saugūs, o įtraukti SanDisk SecureAccess programine įranga, leidžia jums apsaugoti slaptažodžiu ir šifruoti savo slaptus failus (4).

SanDisk produktai yra pagaminti pagal aukščiausius standartus ir testuojama.Galite būti tikri, kad išskirtinės kokybės, našumo ir patikimumo kas SanDisk produkto.

Kas yra dėžėje?

SanDisk Ultra Nuojauta, USB 3.0 Flash Drive

Didelės Spartos USB 3.0 veiklos

Perdavimas vairuoti greičiau iki 15X greičiau nei standartinis USB 2.0 diskai Glotnus, tvirtas metalinis korpusas, Lengva naudoti slaptažodį apsaugoti savo asmeninę

Didelės spartos USB 3.0 Veiklos

Su parašyti greitis yra didesnis nei standartinis USB 2.0 diskai (1), jūs galite perkelti pilnametražis filmas, mažiau laiko (3).

Aptakus ir Patvarus Metalinis Korpusas

Su SanDisk Ultra Nuojauta, USB 3.0 Flash Drive, yra stilingas, bet kietas metalinis apvalkalas apsaugo diską nuo netikėtai paskambina.Kompaktiškas dizainas, todėl lengva nuslysti į USB "flash" diską į savo kišenėje, rankinėje, arba rankinėje ir pareikšti savo failus su savimi bet kur.

SanDisk SecureAccess Programine Įranga Apsaugo Jūsų Privatumas

Sukurti asmeninę aplanką ant jūsų ratai su SanDisk SecureAccess programine įranga (4).Tai 128-bitų AES šifravimo programinė įranga leidžia lengvai slaptažodžiu apsaugoti kritinius failus.Vilkite ir upuść failus į vault, ir jie bus apsaugoti.

Lengva File Recovery su RescuePRO Deluxe Programinė įranga

Disko ateina su RescuePRO Deluxe duomenų atkūrimo programinė įranga atsisiųsti pasiūlyti (5).Ši programinė įranga leidžia lengvai atkurti failus, kurie buvo netyčia ištrinta (atsisiųsti).

Suderinamas su USB 3.0 ir 2.0 Prievadai

Su SanDisk Ultra Nuojauta, USB 3.0 Flash Drive yra atgal suderinama su USB 2.0, todėl jūs galite prijunkite jį prie USB 2.0 arba 3.0 uosto.

Pasirinkite Dydį Saugykla Jums Reikia

Suma talpos jums reikia, priklauso nuo rūšių failus, jūs turite, kaip didelis jie yra ir kiek yra.Diagramoje aukščiau suteikia jums idėja, kaip daugelis nuotraukas, vaizdo įrašus, muzikos failus ir "office" failus galite saugoti kiekvieno gebėjimus.

Teisinės Atsakomybės + Garantija

(1) 32GB 64GB 128GB: Parašyti vairuoti iki 15 kartų spartesnis nei standartinis USB 2.0 diskai (4MB/s); iki 150MB/s skaityti greitį.USB 3.0 prievadas, reikalaujama.Remiantis vidaus tyrimai; veiklos rezultatų, gali būti mažesnė, priklausomai nuo pagrindinio prietaiso. 1 MB=1,000,000 baitai.

Už 16GB: Skaityti greitį iki 130 MB/s.Rašymo greitis mažesnis ir skiriasi pagal pajėgumą.USB 3.0 prievadas, reikalaujama.Remiantis vidaus tyrimai; veiklos rezultatų, gali būti mažesnė, priklausomai nuo pagrindinio prietaiso. 1 MB = 1,000,000 baitai.

(2) 1GB=1,000,000,000 baitai.Realių vartotojų saugojimo mažiau.

(3) remiantis 1.2 GB MPEG-4 video perkelti su USB 3.0 pagrindinio prietaiso.Rezultatai gali skirtis, atsižvelgiant į pagrindinio prietaiso, failų atributų ir kitų veiksnių.

(4) apsauga Slaptažodžiu naudoja 128-bitų AES šifravimo ir palaikoma Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ir "Mac OS X" v10.6+ (Programinė įranga atsisiųsti, skirta "Mac", žr. SanDisk svetainėje daugiau informacijos).

(5) reikalinga Registracija; terminai ir sąlygos galioja.

Žymos: SanDisk, antspaudas usb flash drive, usb c memory stick, mino prasideda usb atminties, lonati usb raktas, kuvo memory stick, usb stick, sandisk usb, "kingston" usb, blykstė nikon.


( 3 Reitingas )

Vnt.