HUION Giano WH1409 Belaidžio Skaitmeninis Tabletė Profesinės Grafikos Piešimo Parkeris Tablečių su 8192 Lygiai ir Dovana Pirštinės

€85.72


Kulka Taškų: 1) 12 Pritaikoma Sparčiuosius Klavišus, Ji yra labiausiai pritaikoma sparčiuosius klavišus, nei kitiems grafiniams tabletės Huion nors daryti, padedant padidinti jūsų darbo efektyvumą ir labai efektyviai. 2) Naujas Pen & Rašiklio Laikiklis Naujas-suprojektuoti PE150 ir rašiklio laikiklis PH03 yra tiek estetinius, tiek praktinius.Taip pat, mes turime pridedamas 8 daugiau papildomų dilimui plunksnos, kad galima remti didelio darbo krūvio. 3) 8192 Lygiai Spaudimo Jautrumas naujasis modelis turi geresnių rezultatų ir praktiškumas aukšto slėgio jautrumo. 4) Du Jungiamieji Režimai ir laidinis connecion ir belaidis ryšys yra prieinamas, kuri gali padėti paliekant daugiau erdvės savo darbo vietą ir fullfill visus jūsų reikalavimus dirbant skirtingose vietose. 5) Plonas Dizainas ir Platus Efektyvus Darbo vietą Tai buvo 13.8x8.6 colių efektyvių darbo srityje, kai jis tik 456x266x16mm formos.

Žymos: lygiosios tablet, tušinukas, wacom tablet, Gimtadienio Dovana, f xp pen, android tablet, huion tablet, notepad, stebėti vnt, atveju huion kamvas.


( 3 Reitingas )

Vnt.