Solenoido užbaigti 320D siurblys (be solenoido) Caterpillar CAT 326-4635, C6.4, C6.6 siurblio variklis

€59.37


Mūsų kompanija yra pirmaujanti gamintojas & tiekėjas jūrų atsarginių dalių ir auto dalys Kinijoje.Tuo pačiu metu, mes turime, susijusios su šimtai gamyklų, specializuojasi gamybos visų rūšių automobilių atsarginių dalių aukštos kokybės.

Mes jau tiekia su visų rūšių skirtingų auto dalys, kurios yra tinkamos Japonų transporto priemonė, korėjiečių transporto priemonių, Europos transporto priemonių, Amerikos transporto priemonių ir Kinijos transporto priemonės ir kt.Mūsų didelės eksporto leidžia mums pasiekti kainodaros privalumų pritraukiant mūsų visų pardavimų apimties.Mes žinome, mūsų šimtai gamintojai labai gerai.Mes taip pat analizavome rinkos pasaulyje eksportuojančios daugelį metų.Mes turime daug patirties teikiant produktus, aukščiausios kokybės ir labiausiai konkurencinga kaina įvairių pasaulio rinkose.

Mes tikimės, kad galime daryti verslą su žmonėmis visame pasaulyje, ir mes tikime, kurie įmonėms su mūsų bendrovė turi gerą naudos.Mes tapsime jūsų draugiškas ir geriausia nuoširdus verslo partnerį Kinijoje.

Laukiame jūsų užklausų ir bet kokį pasiūlymą.Mes judame su jumis, nes jūsų paramą!

Pastaba : kai kurios nuotraukos yra tik informacinio, o ne realūs dalys nuotraukas, prašome patvirtinti, kad prekės pagal pirminius skaičius ir ženklai, ačiū.

Žymos: solenoido katė 320d, caterpillar, Bmw 320d, ip telefonas sip, caterpillar c9 rinkinys, caterpillar vožtuvas, cat, caterpillar, bmw ekranas, caterpillar kuro siurblys, variklio isx.


( 1 Reitingas )

Vnt.