Restoranas pranešimų gaviklio Belaidžio radijo Ieškos Sistema Padavėjo pranešimų gaviklio Svečias Ieškai Eilių Sistema Imtuvas Greito Maisto Kavinė

€100.90


Restoranas pranešimų gaviklio Belaidžio radijo Ieškos Sistema Padavėjo pranešimų gaviklio Svečias Ieškai Eilių Sistema Imtuvas Cafee Greito Maisto

Ypatybė:

1. Belaidžio eilės skambinimo sistemos duoda didelę patogumo svečiams.Po užsakymo svečiai gali pailsėti laisvos sėdynės, o ne laukti eilėje.

2. Super ilgas signalas gavimo atstumas, svečiai gali gauti patys sėdėti bet kur restorane, ar pasivaikščioti aplink, laukia imtuvas, priminkite, kad jie gauti jų maisto.

3. Patvirtinti profesinės high-end apdorojimo lustų rinkinys, įmontuotą aukštos kokybės triukšmo mažinimo kodavimo ir dekodavimo grandinės, siūlanti greitas šilumos išsklaidymo ir stiprus stabilumo.

4. Produktas yra pagamintas iš tvirtos ir anti-poveikio ABS inžinerijos plastiko, todėl ji turi ilgą tarnavimo laiką, norėdami sutaupyti lėšų, restoranai.

5. Išvaizda raundo diską imtuvas yra individualizuotas ir stilingas, kad svečiai ne tik mėgautis maistu, bet ir valgomasis patirtį malonumą, pareiškė aukštųjų technologijų, taip pat pasitenkinimas būtų laikomasi.

6. Kiti restoranai palaipsniui naudojamas šis patiekalas skinti prietaiso, jei jūs vis dar negali naujoves ir nuolat atnaujina su tendencija, jūs regresiją.

Specifikacija:

Elemento Tipas: Belaidis Eilės Skambinimo Sistemos

Klaviatūra, Siųstuvas:

Dydis: 120x80x30mm / 4.72x3.15x1.18in

Darbinė Įtampa: DC5V

Darbinis Dažnis: 433.92 MHZ

Darbinė Srovė: 200±30mA

Budėjimo Srovė: 60±10mA

Kodavimo Metodas: Mokymosi Kodas

Diskų Imtuvas:

Spalva: raudona

Dydis: 69x69x12mm / 2.72x2.72x0.47in

Darbinė Įtampa: DC3.7V (įkrovimo baterija (akumuliatorius)

Įkrovimo Įtampa: DC5V 4A

Darbinis Dažnis: 433.92 MHZ

Darbinė Srovė: 130±20mA

Budėjimo Srovė:

Dekodavimo Metodas: Mokymosi Kodas

Baterijos Talpa: 300mAh

Funkcijos: Smart baterija, baterija išsikrauna greitai, internetinė paieška, vibracijos, garso, šviesos rotacija, gali pakeisti greitai ne bus, didžiausia parama 999 imtuvai

Pastaba:

Gaunančioji atstumą per sienos yra 50-100 metrų, ir gauna atstumas atviroje erdvėje yra 1500 metrų.

10 Laukimas Buzzers

Paketų Sąrašo:

1 * Siųstuvas

10 * Imtuvai

1 * Įkrovimo Bazės

2 * Maitinimo Adapteris

1 * Naudotojo Vadovas

20 Laukimas Buzzers

Paketų Sąrašo:

1 * Siųstuvas

20 * Imtuvai

2 * Krovimo Bazės

3 * Maitinimo Adapteriai

1 * Naudotojo Vadovas

30 Laukia Buzzers

Paketų Sąrašo:

1 * Siųstuvas

30 * Imtuvas

3 * Krovimo bazės

4 * Maitinimo adapteris

1 * Naudotojo Vadovas

Žymos: gydytojai greitųjų žinučių programą, , 4k palydovinis imtuvas palydovinis, radijo ieškos sistema restoranas, pranešimų gaviklio restoranas, energijos hd, sw radijo imtuvas, skambinkite padavėjas, dsp radijas, individualų aptarnavimo sistema, fm radijas.


( 0 Reitingas )

Vnt.