Originalus importuotų ACF šalinimo sprendimas G430 G450 G750 Didelio dydžio LCD kabelis Perdarymas Valiklis 100ml 500ml

€20.09


Originalus importuotų ACF šalinimo sprendimas G450G Didelio dydžio LCD kabelis Perdarymas Valiklis 100ml 500ml

Pastaba: nesvarbu, kokios logistikos jums pasirinkti, jums gali tik laivas, per POST NL, kuri nėra priimtina, prašome neperka.

Vienas, produkto įvedimo ACF šalinimo skystis yra aukštųjų technologijų produktas, gaminamas Japonijoje ir Pietų Korėjoje.Šis produktas gali atlikti gerą plėtra ir gyvenimo skyrium poveikį šildomas ir atsparios ACF klijai.Jis negadina ITO linijos, ir modulis, pramonės, remontas LCD pramonei.Labai geras pagalbininkas.Antra, produktas susiję parametrai Sudėtis: neorganinės rūgšties Laikymas: kambario temperatūros / sandariai uždaryti ir saugomi nuo šviesos Išvaizda: bespalvis skystis užsidegimo temperatūra,: nėra Virimo temperatūra: 45 Užsidegimo taškas: 470 Trečia, naudoti: * Naudojimo koncentracija: naudokite tirpalą kambario temperatūroje. * Pastaba: * skubių priemonių: Jei oda yra netyčia susisiekti, prašome nuplaukite jį vandeniu iš karto.Jei turite akis, išplaukite jį su vandeniu ir eiti į ligoninę. *Kaip naudoti ir atsargumo priemonės 1. Dalies ventiliacijos sistema turėtų būti naudojami naudoti. 2. Naudokite apsaugines pirštines, pavyzdžiui, pirštines, kai naudojant. 3. Atidarius ACF šalinimo butelis, DUJŲ vidaus staiga gali pasirodyti (ypač vasarą), todėl viršelio turėtų būti atidarytas lėtai.Prašome naudoti ACF šalinimo sprendimas skirtoje taroje. . 4. Taikyti medvilnės tamponu artimųjų ACF LCD su grūdinto ACF.Palaukti apie 20 sekundžių.Po to, kai jis ištirps, o išplėstas, nuvalykite jį su medvilnės tamponu arba dulkių šluoste.Tai bus švarūs ir negali pakenkti ITO linija.Ketvirta, pakavimo metodas Laikymo būdą: tirpiklis turėtų būti laikomi kambario temperatūroje.Šis tirpiklis yra nepastovi ir neturėtų būti naudojami rūsyje arba esant blogam výdinimui.Galiojimo laikotarpis: 12 mėnesių kambario temperatūroje (25).

Žymos: 3m auto juosta, pelės skate, Juosta, acf, guašas windsor, rcm jungiklis, asus g750j, magija nano juosta, tankas tiger, DN50.


( 4 Reitingas )

Vnt.