Nemokamas pristatymas Debesis Nuotolinio valdymo 16-taip, skaitmeninio valdymo jungiklis protingo namo automatizavimo WIFI relay HLK-SW16

€38.04


Prašome atkreipti Dėmesį: Yra vartotojo instrukciją PC ir Telefoną ("Android" ir "IOS") programinės įrangos prietaiso, prašome susisiekti su mumis failų,mes atsiųsime jums.Be to, šaltinio kodai vidurinio plėtra galėtų būti teikiama.

Elementą sudaro viena HLK-RM04-E modulis su p2p funkciją, vienas 10cm, lanksti antena, vienas 16 kanalų bandymo lenta su viena RS232 nuoseklusis prievadas du RJ45 jungtys, viena 5V 2A maitinimo šaltinis ir vienas ethernet kabelis. 1. Santrauka HLKSW16 yra naujų profesinių nuotolinio valdymo terminalas pradėjo HiLink elektroniniai , yra suvokimas, TCP per vartus, ir nustato ryšių ryšį su nuotolinio valdymo įrenginį, jis gali būti pagrįstas, nekeičiant pirminio protokolą, realizuoti ryšio tinklo klientas ir įranga tiesiogiai, išsaugoti vystymosi ciklą, pagerinti vartotojų patirtį.Palyginti su tradicinėmis dynamic domain name plus maršrutizatorius uosto kartografavimo režimu,turi nepalyginamą pranašumą, vartotojo taupymo programą dynamic domain name, maršrutizatorius uosto kartografavimo ir dažnai operaciją, kad įranga būtų pasiekti plug-in poveikį.

2.Techninė Specifikacija

a.Maitinimo įtampa: 5V

b.Įėjimo Srovė: 2A

c.Relė Maksimali įėjimo įtampa: 220v

d.

Relė Maksimali Įėjimo Srovė: 10A

e.Įvesties ir išvesties galia: 16 rezultatai

f.Default IP: 192.168.16.254

g.Numatytasis prievadas skaičius: 8080

h.Tinklų Serijos: be apribojimų-3. Pakavimo sąrašas

vienas HLK-RM04-E Modulis

vienas testas valdyba

vienas 10cm, lanksti antena

vienas 5V 2A maitinimo šaltinis

vienas Ethernet kabelis

Mūsų Bendrovė

Žymos: "ios" namų automatikos, smart switch wifi, broadlink smart home produktai, protingo namo relay leory, maitinimo relė, protingo namo automatization, neribojama wifi namuose, perjunkite wi-fi, kroviklis rel, netgear smart switch.


( 1 Reitingas )

Vnt.