3D Spausdinimo T marškiniai Vyrams, Moterims Vasaros Harajuku Drabužių Hip-Hop Mados Berniukų ir Mergaičių Tees Viršūnes Mielas Gyvūnų Grafinis Fox T-Shirt

€2.24


Sveiki atvykę į mano parduotuvę

*Mūsų Spausdinti drabužių produktai yra pagaminti su pažangios skaitmeninės tekstilės marginimo technika. *Visi mūsų produktai yra pagaminti iš Poliesterio ir Spandex,(90%Poliesteris,10%Spandex).Ne medvilnės.taigi, aš tikiuosi, jūs galite suprasti. *Visi mūsų 3D Drabužius spausdinami priekyje ir gale su tą patį vaizdą.Jūs gaunate pilną 360 3D dizaino, be jokių papildomų mokesčių. *Anti-išnyks spausdinimas gali atlaikyti mašina plauti, plauti rankomis ir net aukštos temperatūros, plovimo be jokių sumažina iš vibrancyof spalvų. *Mūsų unikalus miršta procesas užtikrina, kad daying medžiagos yra stipri trauka prie audinio, todėl susidaro didelis atsparumas kuris daug geresnių rezultatų, nei audinio su tradicinių spausdinimo būdų. *Nėra jokių papildomų klijų medžiagų paviršiaus audinių, todėl mūsų 3D spausdinimo drabužių teikia aukštesnio lygio oftexture ir kvapas, galimybė. *Visi mūsų miršta medžiagos yra ekologiškos, siekiant užtikrinti, kiekvienas gabalas, kad mūsų produktų, atrodo natūraliai graži.

Žymos: harajuku stilius, grafinis tee moterims, harajuku marškinėliai t, brazilija suknelė, mano fox, emo, HIP-HOP, fox marškinėlius, mielas marškiniai, kaklaraištis, denim marškinėliai.


( 2 Reitingas )

Vnt.