Motociklo Galinio Uodegos Šviesos, Posūkio Signalai Belaidžiu Nuotolinio Valdymo Pultas Naujas

€5.45


Dviračių užpakalinis žibintas posūkio signalo automatinis versija nereikalauja nuotolinio valdymo

Gerbiami pirkėjui:

Žygio metu, jei yra stabdžio stabdymo daviklis viduje prietaisas siunčia signalą, 64 LED žibintai švies ir flash 6 kartus priminti, galiniai automobilių.

Pastaba:

Idealiai tinka lauko veikla, pavyzdžiui, dviračių ir pėsčiųjų

Paspauskite maitinimo mygtuką, šiandien įprastu naudojimo režimu, yra 7 nuotraukas, savo ruožtu, dar kartą paspauskite, kad lazerio šviesa yra.Paspauskite dar kartą, ir prietaisas išsijungs.

Didelio ryškumo LED žibintai; mažesnės energijos sąnaudos ir ilgesnis gyvenimas

Atsparus vandeniui ir atsparus smūgiams, IP56 vandeniui atsparus dizainas, tinka naudoti bet kokiomis oro sąlygomis (Pastaba: nedėkite į vandenį)

Gravity jutiklis lengvai kontroliuoti

Patvarus: pagamintas iš ABS ir gumos

Valdymo funkcijos įvadas: Jei jums reikia įjungti priminti, galiniai automobilį, o žirgais, rider tik reikia pakreipti dviračių apie 10 laipsnių kampu į kairę arba į dešinę, prietaisas automatiškai įjungti valdymo funkcija, vairo rodyklės turės "flash" 6 kartus priminti, galiniai ateiti į automobilį, atkreipkite dėmesį į priešais automobilį sukasi.

Kai pamatysite, kad šis pravažiavimas, mums labai pasisekė!

Žinoma, mes galime būti partneriais ar draugų, tai bus mūsų malonumą.

Mes sveikiname jus! !

Ypatybė:

Tinka bet kokio tipo dviratis

Polimero baterijos talpa 1200mAh

Lengva įdiegti ir naudoti

Apsauginė plėvelė gali būti pašalinti prieš naudojimą. (Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome skaityti instrukciją ant produkto pakuotės)

Pakuotė:

1 dviračių užpakalinis žibintas

Žymos: dviračių led uodega, aliuminio rėmas, vyras posūkio signalo, bicycl led, savo ruožtu dviratį, bicycl lempos, dviračių eilė, bell dviratį, išmetamųjų dujų nuotolinio controle, forauto dviratį posūkio signalo lemputė.


( 1 Reitingas )

Vnt.