Belaidžiu Padalinta Pabaigos Plaukų Žoliapjovės - Salonas Profesinės Grožio Priemonė - Vyrų ir Moterų - Apima 1/4 ir 1/8 visų Apdaila Parametrai, Ha

€51.62


★SVEIKESNI PLAUKAI: Padalinti baigiasi ir apipjaustymas juos išlaikyti tas sveikas locs gali būti skausmas.Su mūsų produktais jūs galite išsaugoti visus jūsų ilgio, o apipjaustymas tas negražus aklaviečių!Mėgaukitės sveikesne plaukų su mažiau lūžimo, kai jūs naudojate mūsų produktus! ★SALONAS REZULTATŲ: Auga jūsų plaukus, gali būti sunku, kai tu šilumos stiliaus reguliariai arba turi lūžinėjantiems plaukams.Kirpimas žirklėmis atsikratyti split ends yra praeities dalykas su mūsų produktais!Dabar galite tvarkyti plaukų sveikatai salone arba namuose! ★GREITO, SAUGAUS, ir LENGVA NAUDOTI: - Ar jūs salonas profesinės ar įtemptos stay-at-home mama, mūsų produktai yra greitas, saugus ir paprastas naudoti sprendimas, skirtas valdyti ir pašalinti split-baigiasi!Ne daugiau, žirklės, peiliukai, arba ilgi plaukai susitikimus reikia! ★PROFESIONALUS PATENTUOTAS DIZAINAS: Mūsų produktai patentuota plaukų technologija yra specialiai sukurta, kad snip galai, o ne ilgis.Ji veda plaukai per sargai priversti stovėti tiesiai, atskleidė miręs ir skaldytų baigiasi, kurių ašmenys metalo žirklės.

Žymos: padalinta pabaigos žoliapjovės, padalinta ender originalas, plaukų padalinta žoliapjovės, clipper plaukų, vyrams žoliapjovės, kačių plaukų žoliapjovės, vyrai rinkinys, skustuvas moterims, hot sexy moteris nuotrauka, Plaukų Žoliapjovės.


( 3 Reitingas )

Vnt.