Profesionali Gydytojo Stetoskopas Kardiologijos Medicinos Stetoskopas Gydytojas, Slaugytoja, Medicinos Studentas, Stetoskopas Medicininio Prietaiso Įranga

€11.31


Profesinės Medicinos Gydytojo Stetoskopas Širdies, Plaučių Kardiologijos Vieną Galvos Stetoskopas Slaugytoja Studentų Profesinio Mokymo Medicininės Įrangos, Prietaisą

Savybės:

Neįvykdyti akustika: Į stetoskopas yra įrengta aukštos kokybės medicinos TVC vamzdis, matinės tekstūros, cinko ir nikelio lydinio Krūtinės Gabalas ir didelio jautrumo pluošto membrana su gera auskultavimas poveikį, ir net poliesteris ausų su gera išorės triukšmą.Ji gali būti plačiai taikomas širdies ir kraujagyslių sistemos bei kvėpavimo auskultavimas ligoninėje, poliklinikoje, mokykloje, ar namie.

Materia l: Aluminiun Lydinio Kabyklos , cinko ir nikelio lydinio krūtinės gabalas , Medicinos PVC Vamzdžių, Poliesteris ausų.

Dydis: Bendras Lenth:820mm(32.3 Colių) , Vamzdžių Lenth: Apytiksl. 610mm(24 Colių), Vamzdžio Skersmuo: Apytiksl. 10 mm(0,4 colio), Krūtinės Gabalas Skersmuo: Apytiksl. 46mm (1.8 colio).

Svoris: Neto Svoris: Apytiksl. 165g, Grubus Svoris: Apytiksl.350 g (Su Pakuotės, Dėžutės ).

Paketą Sudaro: 1*Stetoskopas, 2 poros papildomų ausų kištukų, 1* papildomas Menbrane, 1*pavadinimas tegus kaip dovana.

Patarimai, kaip naudoti savo Stetoskopas tinkamai Suderinti laisvų rankų įranga

Prieš pateikiant eartips savo ausis, įsitikinkite, kad jie taško į priekį, toli nuo tavęs. (Paveikslas A) taip užtikrinama, kad eartubes bus suderinti su jūsų ausų landas komfortą ir maksimalų garso perdavimo.Turintis laisvų rankų įranga priešais jus su viena eartube kiekvienoje rankoje, traukti rankų įrangos atidaryti ir vieta eartips į jūsų ausis. (Paveikslas B)

Jei fit nėra patogu, ar akustin trūksta, reguliuoti laisvų rankų įrangos įtampą.Visi mūsų stetoskopai, funkcija reguliuojamas ausines.Švelniai suspauskite eartubes kartu padidinti laisvų rankų įranga įtampą; traukti juos be norėdami sumažinti įtampą.

A. Tinkamą Dangos B. Teisingo Nustatymo

Dėvėti rankų įranga netinkamai, (eartips nukreipta atgal, pavyzdžiui, kaip Pav., C) gali sukelti prasta akustine antspaudas ir, tam tikrais atvejais, išsami garso klaipėdoje.

C. Neteisingas Nustatymo

Žymos: akių lempos, lauke stetoskopas littmann, medicinos istrument, dovanų slaugytoja, gydytojas žaislas, gydytojas, slaugytoja žiūrėti, littman stetoskopas, kaip littmann stetoskopas, moeyu, balta stethescope.


( 7 Reitingas )

Vnt.