24K Aukso Lapų Valgomieji Aukso Folijos Lapus Pyragas Apdaila už Menai, Amatai, Paauksavimas Popieriaus 10vnt/pak aukso lapų lankstiniams.

€4.23


Matmenys:10 lapų per pakuotė

Lapų dydis: 2.5 cm, 4.33 cm, 5,5 cm, 8 cm, 9.33 cm, 10cm

Naudojimas:

1. Taikyti ant veido.Sumalkite į dribsnius ir įsilieja į jūsų dienos odos priežiūros ir makiažo.

2. Mūsų nekilnojamojo aukso lapų yra saugus, prašome nesijaudinkite, maisto puošimui.Galite naudoti teptuką pridėti tikro aukso lapų pyragai, duona, triufeliai, slapukus, šokolado, pyragaičių.

3. Galite naudoti 24K aukso lapų meno ir amatų darbą, kuris tau suteikia fantastiškas aukso tekstūra: tapyba, skulptūra, keramika, keramikos, sklandymo, rankų darbo dovanos, PASIDARYK pats, baldų projektavimas, ir stilingas mados aksesuarai.

Aukščiausios Kokybės: Mūsų priemoka aukso lapų lakštai yra 24k, didžiausią procentą karats kurios užtikrina, gryniausio pavidalo auksas ir mes turi Jungtinių amerikos valstijų FDA ir KAULŲ ir raumenų sistemos sertifikavimo.

Tai aukso lapų iš tikrųjų valgomieji?Kaip jį taikyti pyragaičiai?

Taip, 24K aukso lapų yra valgomi ir labai lengva dirbti su.Mes rekomenduojame jums gauti pora pincetu ir maisto kokybės teptukai.Ir jūs galite naudoti juos pyragaičių, desertų, šokolado ir pikantiški patiekalai.

Ar galiu naudoti aukso lapų ant odos?

Absoliučiai!Tai yra grynas aukso folija, kuri gali taikyti ant veido, nes veido kaukė.Taip pat galite šlifuoti į dribsnius ir įsilieja į jūsų dienos odos priežiūros ir makiažo.Pavyzdžiui, aukso folija gali būti maišomas su drėkinančių ir serumai, kuri ištirpsta į odą, lengvai ir palieka puikų spindesį.

Kaip jį naudoti, meno ir amatų, apdailos?

Jums reikia įdėti į aukso lapų apačią, sklandžiai ir palaukite, kol klijai džiovinimo prieš išvalant nuo perteklių.Tai veikia nuostabiai, ir jums gali tekti pakartoti keletą sričių, priklausomai nuo to, kaip didelis jūsų gabalas.

Kiek lapų reikia padengti visą veidą?Kiek už tortą?

Paprastai tai užtruks 7 lapų 5*5cm padengti visą veido, nes veido kaukė.

Kaip ir tortas, mes rekomenduojame jums reikia 10 lapų 5*5cm papuošti 8" tortas.

Koks storis kiekvieno lapo?

Maždaug 0.00012 mm.Net plonesnis nei polietileno plėvele.

Ar turite sertifikatus apie šį valgomieji aukso folija?

Mes turime sertifikatus iš FDA, ir KAULŲ, ir kitos susijusios agentūra.

Ne sunkiųjų metalų taršos.Kruopščiai išnagrinėjo Tauriųjų Metalų Bandymų Laboratorija.

Žymos: tortas topper, aukso lapų lapas, sk valgomieji aukso lapų, aukso knyga, tortas dekoro priemonė, meno dažai, popieriaus užrašų knygelė, daug lapų, la pų, folija decal nagų.


( 0 Reitingas )

Vnt.