C3 Laidinio Carplay USB Raktą, skirtą "Android" Automobilių Sistemos Automobilio Radijo Išmaniojo telefono Ryšys Imtuvas garso ir vaizdo Imtuvas "iPhone", "Android"

€20.29


C3 Laidinio Carplay USB Raktą, skirtą "Android" Automobilių Sistemos Automobilio Radijo Išmaniojo telefono Ryšys Imtuvas garso ir vaizdo Imtuvas "iPhone", "Android"

Naujausias Atnaujintas Laidinio Carplay su Mikrofonu jums suteikia didesnį tūrį ir aiškesnį ryšį & muzikos garso kokybę.Laidinio USB CarPlay dongle suteikia protingesni ir saugiau naudoti telefoną automobilyje ir padaryti savo vairavimo protingesni.Ir jei jūsų automobilis mikrofonas neveikia, tai taip pat padės jums išspręsti labai svarbią problemą.Ji gali remti tiek "Android" ir " IOS " sistemomis.Jis palaiko balso kontrolės, "Siri", ekrano atvaizdavimas, GPS navigacijos programos/ "Google" (realaus laiko navigacijos)/Waze/ telefonu/ internetu teikiamų muzikos taikymas ir kt.Pastaba: Šis produktas parama "iPhone" ir "Android" telefono, tačiau jūsų automobilis turi būti "Android" Sistema.

Specifikacijos Galia: 5±0,5 v darbinė Srovė: 220mA Veiklos Lokys Temperatūra: nuo - 25°-80° Parama išmaniajame telefone "iPhone 5" ar Aukščiau ir Visi "Android" Telefono Spalva: Juoda/Balta Neto Svoris: 38g Pakuotės Svoris: 95g

Funkcija

【Svarbi Pastaba】 Jūsų automobilio sistema turi būti pagrįstas "Android", tai Laidinio Carplay Dongle yra taikoma tik "Android" sistema ekranus!Pradinio ekrano automobiliai yra ne palaiko! ! 【Naujausias Laidinio Carplay Dongle】 Naujausias Atnaujintas Laidinio Carplay su Mikrofonu jums suteikia didesnį tūrį ir aiškesnį ryšį & muzikos garso kokybę,ir, jei jūsų automobilis mikrofonas neveikia, tai taip pat padės jums išspręsti labai svarbią problemą。 【Įrengimo Reikalavimai】 (Jei jūsų automobilis negali įdiegti APK, jūs negalite naudoti šį produktą!) APK: 47.97.123.212/download/nonAuto,taip pat galite: http://47.97.123.212/download/nonAuto (automobilis turi būti prijungtas prie Interneto)."Android" įrenginį.Automobilių sistemos versija 4.0 arba aukštesnė. 【Suderinamą Prietaisą】 Tai Laidinio USB Carplay dongle tinka "Android" ir "iOS", remiant " IOS "8 arba anksčiau, iPhone 5 ar didesnė mobiliųjų telefonų, "Android" telefonus.Automobilio modelį: "Android" Auto sistema " 4.0 ir aukščiau. (Pastaba: 1. Pradinio ekrano automobiliai yra nepalaikomi.Tai Carplay yra taikoma tik "Android" sistema ekranus.)。 【Funkcija】 USB dongle gali padėti GPS navigacijos programos/ "Google" (realaus laiko navigacijos)/Waze,balsu, "Siri", ekrano atvaizdavimas, telefono, interneto muzikos programas, ir palaikyti keletą "windows" iOS 13 padalinti ekraną.

Pakavimo Sąrašas 1 x Laidinė USB CarPlay Dongle 1 x Mikrofonas, 1 x Vartotojo Vadovas

Kad Patarimai Prašome atidžiai perskaityti instrukciją prieš naudojimą.

Žymos: c3, "android" citroen c4, citroen daugiaformačių, carplay, belaidžio carplay, carplay citroen, Automobilinis Įkroviklis, citroen c5 radijo ekranas, citroen c3 radijas, navig.


( 1 Reitingas )

Vnt.