Orthoprime 1 kolonėlė suaugusiųjų ramentas aliuminio-anatomijos kumštį ir padding-vaikščioti ortopedijos stick-Žalia

€29.08


Ramentas Aukštis Reguliuojamas

Ramentai, ar taip pat žinomas anglų comobaston, naudojami laikotarpiais gimdymas, kad jie, kaip lazdą naudoti kasdien.

Vykdant paramos dilbio, ji rado laiko vaikščioti, kad paprastas cukranendrių, todėl jie labiau tinka žmonėms, turintiems mobilumo mažinama balanso problemų.

✅Tiekiamos Pakuotės anatomijos ramentus, 2 Vnt.

✅Geriausias Kainos Garantija

✅Įsigyti garantija ( 2 metai / 24 mėnesius ) Privalumai Ramentas Slydimo

Išvengti skausmas, rankų ir riešų : Skausmą, kai naudojant ramentais sunkiai ir nepatogiai rankenos?Jei taip, ergonomiškas ramentus padės jums pagerinti jūsų savijautą ir sveikatą.Reguliuojamos ir sulankstomos, ramentai su minkšta rankenos gaminti lengvata - Sąnarių ir Raumenų .

10 AUKŠČIO PADĖTYS : Prisitaikyti prie kiekvieno vartotojo, Spustelėkite sistema ir saugos užraktas, reguliuojamo aukščio.Išplėstinė anglų stick lengvai atitinka poreikius - Patarimai Slydimo .

PAGERINA LAIKYSENĄ : Jausmą, stabilumą ir pusiausvyrą, nes ramentai, Pagalbinės pajėgos jūs vaikščioti stačiomis, derinant stuburo ir sumažinti nuovargį nuovargis - Saugumą.

KOMFORTAS : Rankogaliai prisitaikyti prie kiekvieno vartotojo, todėl atleidžiantis daug apkrovos platinti svoris kamšalu paviršiaus ir patogi rankena - naudoti Kasdien .

100% PASITENKINIMO Mes Visada savo žinioje pasiūlyti jums puikų profesionalus klientų aptarnavimas prieš ir po pirkimo, nereikia laukti ir Mėgautis, dabar .Reguliuojamas ramentas 1 Vienetas Savybės Ramentas Suaugusieji

✔Ilgis Aukštis: 100 Cm .

✔Pratęstas didžiausias ilgis: 120 Cm .

✔Rankenos ilgis: 14 Cm .

✔Paviršiaus Galas: 5 Cm .

✔Svoris vieneto: 500 Gramų .

✔Maksimalus Vartotojo svoris: 150 Kg .

Nauda ramentas žalia orthoprime:

♥Apsaugos rankas ir alkūnes.

♥Aukštis Reguliuojamas Prisitaikyti.

♥Pagerinti stabilumą ir pusiausvyrą.

♥Nurodyta naudoti kasdien.

♥Įsigyti garantija ( 2 metai / 24 mėnesiai )

Žymos: baston treking, ei mix, mackup veidrodis, baston retractil, led makiažo veidrodėliai nešiojamų, makiažo veidrodėliai mi, meikaup, cukranendrių, stick vaikščioti, cukranendrių vaikščioti.


( 1 Reitingas )

Vnt.