3D Spausdinimo Pen Kilimėlis su Pagrindinio Šablono Multi Purpose Minkšto Silikono Kilimėlis 3D Piešimo Šablonai Kopijuoti Lenta su Piršto Dangtelis

€10.11


Aprašymas:

Jos Daug Daugiau Lengva Naudoti ir Spausdinti, Apima Daugiau Modelius Geriau Paremti per 3D Rašiklis, Piešimo.

3D Spausdinimo Pen Silikono Dizaino Kilimėlis yra ypač naudinga pradedantiesiems ir vaikams.Puikus straipsnis, už bet kokį 3D rašiklis menininkas!

Aukštos Kokybės Silikono Dizainas Motina: Atsparus Karščiui iki 260° C (518° F), Įpratęs Stick Spausdinimo Gijų, Kreivio Motina, siūlus galima Pašalinti iš Kilimėlio Paviršiaus Lengvai.

Papildoma Dovana: 2 Silikono Piršto Kepurės, Apsaugoti Pirštu Saugus iš Karšto 3D Rašiklis, Purkštukų / Spausdinimo Plastiko, padėti Jums Padaryti 3D Spausdinimas Daug Daugiau Sklandžiai ir Lengvai.

Skatina smulkiosios motorikos įgūdžius, skatinant mąstymo ir problemų sprendimo.Įkvepia kūrybiškumui ir smegenų vystymosi galimybių sukurti įvairių Statinių, Transporto priemonių ir pan.ir veikia su visų tipų kaitinimo ir 3D rašikliai, šiuo metu rinkoje.

Techniniai duomenys:

Prekės pavadinimas: 3D Spausdinimo Pen Kilimėlis

Medžiaga: Silikonas

Spalva: Mėlyna

Dydis: 41.5 x 27.5 x 0.3 cm

Pastaba:

- Ten gali būti šiek tiek klaidų dydį, rankinis matavimas.

- Spalvos nuokrypis gali skirtis dėl skirtingų monitoriaus parametrų, prašome suprasti.

Pakavimo sąrašas

Komplektą sudaro:

1 x 3D Spausdinimo Pen Kilimėlis

2 x Piršto Dangtelis(Atsitiktinių Spalvų)

Žymos: mazda 3 bk paieška, 3d rašiklis šabloną, salah 3d spausdinti, 3d rašiklis šabloną, 3doodler, 3d kilimėlis pen, 3d rašiklis rinkinys, 3d 3doodler, 3d rašalo rašiklis, 3d žmogus marškinėliai.


( 0 Reitingas )

Vnt.