Blaze ir Monstras Mašinos Gimtadienio Dekoracijas, Popieriaus Puodeliai Plokštės Šiaudelius Šaligatvio Vaikams, Kūdikių Dušas, Servetėlės Šalies Prekių

€7.91


Sveiki atvykę į parduotuvę

Pirkimo Pastabos:

1, gamintojų iš pirminių šaltinių, bendrovė trumpas gamybos ciklas, prekių kokybę garantuoja, siekiant užtikrinti pristatymas ir kokybės.

2 dydis, rankinis matavimas, dėl skirtingų matavimo priemonių ir matavimo metodai ir kitų veiksnių, ten bus keletas nedidelių klaidų.

3, nes šviesa yra skirtingi, įvairių kameros kampų, skirtingų monitorių sukels šiek tiek spalvų, asmens jaučiu kaip vaizdas atrodo geriau!Ką jūs gausite: 1.Puodeliai 10vnt/20pcs/20pcs 2.Plokštės 10vnt/20pcs /20pcs 3.Servetėlės 2 0pcs/20pcs /20pcs 4.Šiaudų 10vnt/20pcs /20pcs

5. Šaligatvio 10vnt/10vnt /20pcs Įpakavimas:60pcs/90pcs/ 100vnt iš Viso.Pls dėmesio: Dėl Skirtingų Monitoriaus spalvos gali šiek tiek skirtis.

Dėl kai kurių tolimų šalių, ilgą laiką transporto mums pranešimą mes pratęsti gavimo, siekiant užtikrinti saugų atvykimą savo paketą.

Žymos: blaze monstras įranga, rankoje moteris, dekoruoti knyga dekupažas, puokštė popieriaus, audinio poli, logotipas servetėlės popierinės stalo servetėlės, popierinių servetėlių raidė, blaze automobilį, blaze ir pabaisa, popieriaus puodeliai, taurės.


( 2 Reitingas )

Vnt.