Gamyklos kainomis aukštos kokybės DVVS balta spalva 1ct-6ct apvalios formos Moissanites deimantų skirtingos papuošalai

€36.94


Moissanite Deimantai

Gamyklos kainomis aukštos kokybės DVVS balta spalva 1ct-6ct apvalios formos Moissanites deimantų skirtingos papuošalai 24 valandas pristatymas, Garantuoja kokybę, kas Moissanite deimantų turi sertifikatą

Produkto Informacija :

Gamyklos kainomis aukštos kokybės DVVS balta spalva 1ct-6ct apvalios formos Moissanites deimantų skirtingos papuošalai

Moissanite Informacija

Žinoma, užsienyje, kaip labiausiai spindintis perlas pasaulyje; taip Moissanite deimantai, kaip ir gamtinių deimantų ir sintetiniai deimantai, niekada pakeisti spalvą ir išnyks, visada apakinti.Moissanite Deimantai yra populiarus tarp mados nepriklausomų moterų Europoje, Amerikoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir kitose rinkose, ir tapti savo mėgstamą papuošalai.

Produkto pakavimo informacija :

1.Pirma, įdėti akmens baudos Papuošalų Dėžutė. 2.Supakuotas su Polyethlyene Maišelį ir Minkštas Popierius. 3.Įdėti šiek tiek burbulas popieriaus į kartoninė dėžutė proteciting akmenys. 4.Remiantis jūsų reqirement.tyrimo!

Moissanite Informacija

Moissanite ateina iš Visatos Deimantų ateiti iš Žemės Tapo king Diamond.1893 m., prancūzijos, Nobelio Premijos laureatas Dr. Henri Moissan rasti šių putojančių vienetų silicio karbido į Diablo Canyon.1905 m., garbės Dr. Henri Moissan, naujai rasti perlas buvo pavadintas Moissanite.Tačiau, dėl savo kilmės iš meteorito, gamtos moissanite deimantai nebuvo rasta žemėje.

Produkto Informacija :

Wuzhou gamyklos didmeninė Moissanite Remti užsakymą moissanite bet kokio dydžio ir formos , visada galite kreiptis, didmeninė kaina yra pigiau

Kaip pateikti užsakymą ?

Interneto didmeninės tvarka :pasirinkite adresą ir kiekis-spustelėkite "pirkti dabar" -rašyti, kad paaiškinimai-spauskite mokėti dabar.mes pristatyti prekes kaip galima greičiau po jūsų mokėjimas pasiekti.mes taip pat gali padėti jums sukurti siekiant 。 Kviečiame susisiekti su mumis !

Žymos: sriegio karoliukai deimantai, juoda nėrinių deimantų karoliukai, mozaikos deimantų karoliukai, trūksta diamond karoliukai, deimantų cirkonio karoliukai, lentelėje diamond karoliukai, laiškas diamond karoliukai, deimantiniai karoliukai religija, choker karoliukai diamond, deimantų modelio karoliukai.


( 0 Reitingas )

Vnt.