Viršų Mados Natūralios Odos Žiedai Sąsiuvinis A5 Planuotojas Su Žalvario Rišiklio Spiralės Sketchbook Snap Mygtuką Asmeninis Dienoraštis, Raštinės Reikmenys

€22.33


Produkto Aprašymas

Oda Padengti Dydis: 23.3×17×2,5 cm Įdėkite Popieriaus Dydis: 21*14.2 cm, 96 lapų Nusprendė įterpti, 100g Popieriaus Spalvą: 5 spalvų (Raudona, Žalia, Mėlyna, Ruda, Kavos) Tai high-end odos leidinys ateina į klasikinis & paprastas stilius.Rankų darbo sąsiuvinis dangtelis turi nuostabų vertus jausmas.Jos super gerai, ir malonus kvapas originali oda iškart bus išsiųsti atgal į senais laikais.Kokybės oda niekada nebus nuvilti jums.Tai pakankamai tvirtos,Prabangos pakankamai.Tai leis jums negali padėti, bet norite naudoti įrašyti savo gyvenime kiekvieną dieną!Jis taip pat Puikiai tinka rašyti, dienoraštis, darbotvarkę ir pan.Puslapių yra visiškai pagamintas tik iš geriausių popieriaus ir puikiai tinka naudoti su rašalu, tušinukai ir paprasto pieštukai.

Sąsiuvinis įtraukta:

1. Odos Padengti 2. Dvi pasirenkamos knygos, kiekviena grupė yra 48 lapai ( Keičiamais ) 3. Žalvario žiedus x1 4.PVC Užtrauktukas Krepšys x1 5. PVC Kortelės Turėtojas x1 6.Du atskirą plokštės

Įdėklai: Mes atsiųsime 2 rinkiniai Nusprendė knyga kiekvienam, nešiojamojo kompiuterio, kiekvienas rinkinys turi 48 lapai.Bet jūs galite pasirinkti bet 2 komplektai norite, palikdami žinutę su užsakymo, arba pasakyti mums tiesiogiai.

Žymos: kulka leidinys sąsiuvinis, leidinys oda, notepad, sąsiuvinis a5, oda knygos leidinys, e dienoraštis, a5 bloknotą, darbotvarkė, planuotojas, a6 rišiklio.


( 2 Reitingas )

Vnt.