Kūdikio Vežimėlis Priedai Vaikų Vežimėlis Organizatorius Pagalbinė Priekabos Antras Vaikas Pedalo Papildomas Adapteris Kūdikis Sėdi Sėdynės

€3.29


Kūdikio Vežimėlis Priedai Vaikų Vežimėlis Organizatorius Pagalbinė Priekabos Antras Vaikas Pedalo Papildomas Adapteris Kūdikis Sėdi Sėdynės

Dėmesį prieš perkant:

1. Jei vaikutis neturite horizontalią ašį, tada negali būti įdiegta.

2. Šio pedalo prašymą vežimėlio galiniai varantys turi horizontalią ašį, horizontalios ašies ilgis yra daugiau kaip 23 cm, horizontali ašis aukštis nuo žemės rodo apie 12-17cm.Jei horizontalios ašies aukštis buvo mažesnis nei 12 cm arba didesnis than17cm, tada nerekomenduočiau pirkti šį pedalą, todėl po įdiegimo, ten turės nuolydį.

3. Skersmuo galiniai varantys negali daugiau nei 2,5 cm, apimtis(ilgis išorinis skersmuo) - horizontalioje ašyje negali viršyti 8cm!Kitaip pedalo sagtis nebus užrakintas, taip!

Techniniai duomenys:

Medžiaga: Eco-friendly PP+PU Spalva: Rožinė Varantys, Juoda Varantys Modelis: Su Sėdynė(Nuimama) Dydis: Apie 35cmx26cm/13.78inx10.24v Maksimali Apkrova: 25kg Tinkamas Amžius: 3-7 metų apie Pakuotėje: 1 x Pedalą.Pedalas buvo ne surinkti prieš pristatymas, jūs galite surinkti ir įdiegti ją lengvai, kai gavo.

Funkcijos: 1. Vežimėlis pedalo adapterio turi būti pritvirtintas ant Horizontalios Ašies Ašiai, vežimėlis priekiniai varantys prieš naudojamas. 2. Unikali jungtis, tinka daugumai vežimėlių ir vežimėliais įskaitant skėtis stiliaus ir paslėpta stabdžių stiliaus vežimėliai. 3. Su nuimama sėdyne , todėl vaikai gali sėdėti ir stovėti ant pedalo. 4. Saugojimo dirželis yra patogu kabinti iki pedalo, kai jo nenaudojate. 5. Šis produktas labai tinka šeimai su dviem vaikais(vienas sėdynė/gulėjo ant vežimėlio, kitus seat/stovėti ant pedalo). 6. Su šiuo įrankiu, ne daugiau verkti ir dissatisfication tarp vaikų, naudojasi savo laiką su vaikais, kai išeina.

Jei jūs nežinote, jei ji dirba savo vežimėlį, galite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba ir siųsti vaizdo iš savo vežimėlio.

Žymos: žalia mezgimo rinkinys, vežimėlio dalys veidrodėliai, lėlės varantys, lėlės vežimėlis, 3m triukšmo, vežimėlio sėdynė, lėlės baldai, 3m classic, kūdikių dviračių priekaba, medvilnės vežimėlį linijinės.


( 3 Reitingas )

Vnt.