Gręžimo Vadovas Medienos apdirbimo Įrankis Gręžimo Vadovas Tiesiai Kampas Skylė 5-10mm Perforavimo Įrankis, Kreipiamasis Gręžimo Vadovas, Tiek Doweling Jig Locator

€13.52


Savybės:

Ekspertė Gręžimo Skylės: Tai rinkinys gręžimo vadovas priemones fiksavimo ir centravimo gręžiant ir medienos apdirbimo,saugus ir greitas locator medienos apdirbimo.

6 Gręžimo Įvorės: 5-10mm gręžimo įvores ir gręžimo vadovas įstaiga nustato, varžtai,labiau stabili, ir su stipraus spaudimo jėga, kai gręžimo.6 įvorės lengva pasikeisti įvairių gręžimo poreikius.

Bauda Kokybės Medžiagos: Gręžimo vadovas kūno naudoti naujausias inžinerijos plastikų,dilimui ir ilgaamžiškumo; gręžimo įdėklai pagaminti iš šlifavimo lieto plieno su aukštos kietumas ir atsparumas korozijai.

Tikslūs Gręžimo: Centerlines užtikrinti tikslų derinimą, kai į įvairias gręžimo surfaces.By turintis gręžimo vadovas kūno, lengva gauti vertikalus skylę gręžti be jokių nukrypimų.

Praktinių Medienos apdirbimo Įrankis: gręžimo vadovas yra puikus įrankių rinkinys tiek baldų fabrikas ir medienos apdirbimo "PASIDARYK pats".

Techniniai duomenys:

Medžiaga: Plastikas + Mirti Plieno

Spalva: Raudona, Mėlyna(pasirinktinai)

Gręžimo Įvorės: 5-10mm visiškai 6 gręžimo įvorės

Prekės Dydis: 80 * 80 * 55mm / 3.1 * 3.1 * 2.2 į

Pakuotės Svoris: 300g / 10.6 unciją

Pakuotės Dydis: 87 * 86 * 63mm / 3.4 * 3.4 * 2.5 į

Pakavimo Sąrašas:

1 * Pagrindinis kūno Gręžimo Vadovas

1 * 5mm Gręžimo praėjimo

1 * 6 mm Grąžtas praėjimo

1 * 7mm Gręžimo praėjimo

1 * 8mm Grąžtas praėjimo

1 * 9 mm Gręžimo praėjimo

1 * 10 mm Gręžimo praėjimo

Žymos: tekstas žiūrėti, obliumi jig, kkmoon kniedės, doweling jig rinkinys bendrosios, grupė medienos jig, ultamate grąžtus, tiek gręžimo, gręžimo guid, gręžimo mini, priemonė medienos.


( 4 Reitingas )

Vnt.