Galingas Klitorio Vibratorius Moterims Makšties Massager Sekso Žaislai Moterų Masturbacija G-taško Stimuliatorius Pūlingas Greitas Orgazmas Lazdelė

€19.44


SUKURTA GREITAS ORGAZMAS

Tai klitorio vibratorius yra itin galingas, kuri turi aukšto dažnio vibracijos iki 10000+ raundų./min., smailus vibracija pabaigos konstrukcija leidžia vibracijos fokusuoja geriau vietoje greičiau kulminacija.Šis žaislas puikiai tinka klitorio ir spenelių skatinti, žinoma, tai gali eiti į vidų, skirtas g-taško masažuoklis.

10 INTENSYVIOS VIBRACIJOS REŽIMAI

Šis galingas stimuliatorius yra 10 skirtingų vibracijos modelius, kurie leidžia jums pasirinkti režimą, kad gali padėti jums atsirasti proto-pučia squirting seksualinė patirtis per 90 sekundžių.Orgazmas yra taip lengva.

USB MAGNETINIO ĮKROVIMO

Šis intensyvus clit vibratorius yra įmontuota įkraunama baterija, jūs galite lengvai imti žaislą jūsų telefono kroviklį, kompiuterių ar elektros bankas naudojant pridedamą USB kabelį.Jūs galite mėgautis 60 Minučių žaidimo laikas tarp mokesčiai.

SPLASHPROOF DIZAINAS

Klitorio vibratorius yra skirtas splashproof, kuri leidžia jums valyti žaislas su tekančiu vandeniu be rūpesčių.Vibratorius yra pagamintas iš įstaiga-saugaus minkšto silikono, įsitikinkite, kad jūs galite mėgautis saugiai ir patogiai masturbacija.

Žymos: drugelis pūlingas massager, rose vibratoriai, purus vamzdis, makšties mergina pūlingas, vyriškosios lyties, sexyrose sekso žaislai, sekso žaislas, g spot, orgazmas, masturb.


( 1 Reitingas )

Vnt.