KAOBUY 96PCS 45mm Rotacinė Pjovimo Įrankių Rinkinys Su Pjovimo Motina, Kratinys Valdovas, Drožyba Peilis, Laikymo Krepšys, Siuvimo, Siuvimo Įrašus

€22.83


Pakuotė:

1.Įtraukti 45mm pasukimo cutter su 5 papildomų ašmenų, pjovimo motina, kratinys valdovas, drožyba peilis, laikymo krepšys, siuvimo įrašus, jūs rasite viską poreikius audinys, pjovimo. 2.Pagamintas iš aukštos medžiaga, patvarus, nėra lengva fray.Ir ašmenys yra labai aštrūs, labai tiksliai projektai, modeliai, meno kūrinius, subtilus, tikslumo pjovimo, kuriame išsamiai aprašoma, apipjaustymas ir išardymą. 3.PLAČIAI naudojamas: 45mm rotacinė pjovimo rinkinys pagamintas iš aukštos medžiaga, patvarus, nėra lengva fray.Ir ašmenys yra labai aštrūs, labai tiksliai projektai, modeliai, meno kūrinius, subtilus, tikslumo pjovimo, kuriame išsamiai aprašoma, apipjaustymas ir išardymą.

Pastabos

1.Nes kai kurios dalys yra toks aštrus, kad negaliu būti naudojamas kaip žaislai, kūdikių ir vaikų.Todėl jie turėtų būti pateikti nepajėgtų vaikų. 2.Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva prekė gali šiek tiek skirtis nuo spalvų parodė nuotraukos.Ačiū! 3.Prašome leisti 1-3mm matavimo nuokrypis dėl rankinis matavimas.

Žymos: aja siuvimo saugojimas, kryželiu, 5d diamond tapybos taikos, kratinys įrankis, siuvimo gnybtus, eevee diamond dažymo rinkinys, diamond dažai, dpx17, įrašo siūti, audinio kratinys.


( 1 Reitingas )

Vnt.