MTB 27.5 ER Anglies Ratlankio Hookless 35mm Pločio Dviračių Kalnų Dviratis Anglies Ratlankiai kniedė, skirta Kalnų Dviračio Ratlankio 28 32 Skylių Tubeless Ratlankiai

€241.87


Kalnų dviračių ratlankiai yra svarbus atskaitos taškas jūsų visureigis varantys statyti arba kaip pakeisti vienas, kad jūs taco nori.Ar jums reikia 26", 29er arba 650b ratlankiai sukurti savo naują off-road ratus arba remonto jūsų esamų MTB rato, jūs rasite didelį pasirinkimą kalnų dviračių ratlankiai čia.Įsitikinkite, kad skaičių kalbėjo skylės jūsų pasirinktą ratlankio rungtynių skaičių kalbėjo skyles savo centrą prieš jums pirkti.KURIS MTB RATLANKIO JUMS TINKA?Tipas ratlankio, galite pasirinkti turi būti suderinta tipo jojimo jums padaryti – lengvas nustatyti XC racing ratlankiai tiesiog negali atlaikyti sumušimo išgaubtais pagal riedulys-pasipylė nusileidimas, o super-stiprus pora DH ratlankiai yra sunkus darbas pedalo už bet kokios trukmės laiką.Lengvesni ratlankiai reiškia mažiau sukimosi masė, kuri verčia į geresnis pagreitis ir lengviau greitis – puikus greitas krosas žirgais ir lenktynių.Tačiau ratams tam tikras MTB disciplinų, ypač kalnų lenktynių (DH), Enduro jojimo Freeride (FR) reikia platesnio, stipresnis ratlankiai, kuris gali imtis nuolatinių bausmės be lankstymo kaip taco (ir nelabai gerai).

Tris svarbiausius aspektus renkantis yra MTB Ratų skersmuo, plotis ir numeris stipinai.Skersmuo trijų labiausiai paplitusių MTB ratlankio skersmuo 26", 27.5" (kartais vadinama 650b) ir 29" (žr. mūsų "Ratų" pirkimo vadovas, už išsamų paaiškinimą kaip į skirtumus tarp trijų ir istorijos standartus).Nesvarbu ratlankio skersmuo jums pasirinkti bus nustatyti pagal savo dviratį tipas (jūs galite įsidėti ne 27.5" ratlankiai ant dviračio numatyti, 26" ratai, pavyzdžiui), o tai savo ruožtu priklauso nuo tipo jojimo jums ketinama daryti ir savo asmens pasirinkimą varantys dydžių.Galiausiai, kai kurių specializuotų sričių – Dirt Jumping (DJ) ir Street – pasirinkti naudoti mažesnius, 24" ratai, todėl jums gali tekti ratlankiai tiktų.Plotis Siauras, lengvi ratlankiai naudojami XC, maratonas ir bendras off-road žirgais, ir kietas, platesni ratlankiai, daugiau svorio orientuotas nuotykių.Pastaraisiais metais 23 mm tapo priimta kaip standartas ratlankio plotis XC trasa, jodinėjimas, paprastai sutampa su padangomis, iki 2.1" pločio.Daugiau ekstremalių AM arba Enduro motociklistų, kurie siekia spręsti rock gardens ir techninės vietovės liesos link ratlankiai nuo 28mm pločio, su galimybe patogiai imtis didelės apimties 2.25" - 2.4" padangas.Tuo tarpu DH ir FR vairuotojai, kurie pateikė savo ratus per rimta bausmė, oro ir lenktynių metu gali pasirinkti ratlankiai, 36-40mm arba net daugiau, su galimybė naudoti sunkiųjų, sustiprinta 2.5"-2.7" DH padangas.

Detalus aprašymas MTB Ratlankiai

Tipas: Anglies Kalnų Ratlankiai

Medžiaga: visas anglies T800

Pynimas: UD / 3K / 12K / 3K Ruoželiniu (Numatytasis Siųsti UD)

Ratlankiai apdaila galimybės: blizgus / matinis (Numatytasis Siųsti Matinis)

Naudojama: XC / AM / LT / DH MTB Dviračių Ratus

Ratlankiai Modelis: Kniedė, Skirta / Tubeless

Surinkimas: 7.5 mm

Stipinai skylę Dia: 4,5 mm (gali sukurti vidaus spenelių 2,5 mm)

Specialių užsakymą interjero spenelių, prašome pranešti mums

Vožtuvo skylė Dia: 6,5 mm

Garantija: 24 mėnesiai

Pastaba: tubeless slėgis iki 60-75psi anglies peilis pramonei.

Pirkėjas prašome skaityti : Mes priimame mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, Alipay, "Western Union" ar "PAYPAL".Pease susisiekite su mumis instrukcijos jei norite atsiskaityti kitais būdais, arba norite pirkti didesnį kiekį.Visą mokėjimas turi būti atliktas per 5 dienas pateikti savo užsakymą.Apie Laivybos Paprastai, mes išsiųsti prekes per EMS ar mūsų pačių ekspeditorius per kurjerius.Jei klientai nori, kad prekės būtų vežamos DHL, "FedEx" arba TNT, Prašome susisiekti su mumis iš anksto.Garantija: Visi produktai, mes parduoti mūsų parduotuvėje yra geros kokybės, ir pagal griežtus kokybės testas prieš vežimą.Mes stengiamės vengti bet kokios kokybės problema.Pažadame kokybės garantija 24 mėnesiai.Mes sutaisyti arba pakeisti nemokamai, jei sugedusią dalį.buvo rasta 3 mėnesius.Jums reikės tik mokėti siuntimo išlaidų, jei defektus po 3 mėnesių ir.Ši garantija yra neperleidžiama ir galiojantį prie originalaus produkto pirkėjui tik.Taip dėl netinkamo naudojimo bus tuščia jūsų garantija. 1 Avarijų ir nelaimingų atsitikimų. 2 Piktnaudžiavimo (off-road žirgais, šokinėja, apgauti žirgais, Cyclocross, ir kt.). 3 keičiant ratus ar Netinkamo surinkimas. 4 Padangų slėgis viršija 80psi. 5 įprastinio dėvėjimosi ir plyšimo. 6 Netinkamo tolesnė priežiūra arba išlaikymo neteisėtas technikas. 7 Įrenginio dalys ar priedai, nėra iš pradžių skirtas, ar ne suderinamas su ratlankiai parduoti. 8 Sugadinimo ar gedimo, dėl paviršius arba išvaizdą, kuri neturi jokio poveikio funkcija. 9 Žalos, patirtos dėl stichinių nelaimių.

Žymos: 29 mtb ratlankio, 29er aširačio, anglies varantys tubeless, platus anglies ratlankiai, 26er ratlankio, motociklo galinio vaizdo veidrodėlis, darktec anglies ratlankiai, anglies ratlankio kelias, dviratis anglies ratlankio, 700c anglies ratlankio.


( 0 Reitingas )

Vnt.