40pcs Greitai Džiūstantis Nagų Klijai Netikrus Nagus Blizgučiai Akrilo Apdaila su Teptuku Neteisingų Nagų Patarimai, Dizainas Dirbtiniais Ongle Nagų Makart

€16.91


Apie gaminį:

♥Geriausias Būdas Pašalinti Kaliaus - Makartt Rupi Kaliaus Valiklis yra skirtas pašalinti storio kaliaus, blogai kulno ir sunku gilus odos su šlapia ir sausa pėdų, suteikia jums kūdikis-švelni ir minkšta pėdų.Jei jūs turite sunkiųjų manikiūras.beautiful, tai yra už jus, tiesiog tai padaryti!

♥Salonas-Kokybės Koja Failą su 304 Nerūdijančio Plieno Paviršių, šis Šiurkščios pėdos failas yra salonas-kokybės.Ašmenys yra suprojektuoti su luobomis Skyles, ir veikia tiek aukštyn ir žemyn kryptimis.Ji veikia kaip tarka-priemonė, šalinant manikiūras.beautiful greitai-kaip technikai prie nagų salonas!

♥Tinka profesionaliam salone ar namuose, turi turėti dovana nagų narkomanai.

♥10 vnt./ pak Neteisingų Nagų Patarimai, Klijai, 2g/vnt, Kiekvieno nago patarimas gali tekti po 0,05-0,1 g klijai, vienas vamzdis 2g klijai gali būti naudojami vieną kartą, bet du kartus manikiūro, taigi 10vnt klijai gali būti naudojami 10-20 kartų maniicures.

♥Lengva valiklis - Pamerkti į acetoną lako valiklis, kol dirbtinių nagų klijai, tirpinti, ne sunaikinti arba nulupkite nagus tiesiai, kurie gali padaryti žalos jūsų natūralius nagus.

★ Savybės:

1.100% brand new ir aukštos kokybės.

2.Už klijuoti neteisingų nagų patarimai, paskutinis 14-30 dienų.

3.Leidžia jums sukurti gražių nagų dizaino sekundžių.

★ Kaip taikyti klijai ant Nagai:

1. Failo pusių ir odelės zonos tiksliai tinka su 240 grit nagų failą;

2. Švarus natūralius nagus su 95 laipsniu medicinos alkoholio valymo priemonėmis;

3. Pasirinkti tinkamo dydžio dirbtiniai nagai kiekvieno piršto;

4. Taikyti klijų dirbtiniai nagai;

5. Pradedant nuo odelės, paspauskite ir laikykite 5 sekundes, prašome nepalikti oro burbuliukų ant dirbtinius ir natūralius nagus.

6. Apdaila.Po klijavimo ant vinių, kuri užtruks apie 5 sekundes, sausas, prašome nuolat nagai sausi bent vieną valandą, nors klijai yra atsparus vandeniui, ir bandyti rūpintis, kai jūs darote, rankų darbo.

MAKARTT NAGŲ KLIJAI, JŪS ESATE VERTAS JIS

★ Šiltas Patarimai apie Nagų Klijai:

1.Prašome antspaudas ir išsaugoti po naudojimo;

2.Laikyti sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje;

3.Prašome išvengti kontaktuojant su oda, akimis ir veido, jei touch odos ir į akis dėl nelaimingo atsitikimo, švarus kuo greičiau su vandeniu.

4.Laikyti atokiau nuo vaikų.

Žymos: kupranugaris nagų blizgučiai, platus nagų dėžutę, spalvinga netikrą nagai rinkinys, daug nagų produktai, pilka netikrą nagų klijai, nagų dailė, dh nagai, papildomų ilgų nagų patarimas, moyros nagų dailė, paprastas netikrą karstą nagai.


( 1 Reitingas )

Vnt.