ESUN Tirpsta Vandenyje PVA Gijų iki 2,85 mm 3D Spausdintuvas PVA Gijų 0,5 KG 1.1 KG 3D Spausdinimo Gijų pagalbinė Medžiaga 3D Spausdintuvas

€29.00


Produkto Savybės:

【Tirpsta vandenyje PVA】Puikus Tirpumas Vandenyje.Aplinkos draugiškas ir netoksiškas.Lengva Nulupkite, nebus Pažeisti Spausdinimo Paviršiaus.Geras Klijavimui prie Įvairių Medžiagų, Tokių kaip PLA.Spausdinti Temperatūra: 180-210 ℃.Idealus Kompleksas Spausdina! 【Stabilių Matmenų Tolerancija】Minimalios tolerancijos ir mažai tikėjimo, kad užtikrintų nuoseklų šėrimo ir stabilus spaudinių, ne užsikimšimo, itin aukštos sėkmingai norma, todėl spausdinta dalis, kurios buvo puikus paviršius ir yra labai tikslūs. 【Raizginys Nemokamai ir Jokių Prijungti】Visiškai 0,5 KG 3D spausdintuvo kaitinimo ritės, puikiai apvalumas ir labai stora skersmuo toleranciją, nebūtinai sutampa ar raizginys.Išlydyti gerai, nr. krekingo, jokių burbuliukų.pašarų sklandžiai ir nuolat be purkštuko užsikimšimo ar ekstruderiu. 【Pagalbinė Medžiaga】dėl savo tirpumo vandenyje, todėl galima spausdinti sudėtingų modelių ir mobiliojo konstrukcijos, kad nebereikia būti surinkti iš atskirų dalių.Tiesiog nuplauna paramos struktūrą, panardinant modelio vandenyje. 【Išsiurbtas, hermetiška Pakuotė】Neto Svoris: 0.5 KG.eSUN gijos ateina į sandarų dulkių maišelis su drėgmę sugeriantis maišelį laikykite jį sausai ir išlaikyti dėmesį dulkių ir pašalines daleles, užkirsti kelią antgalis džemai ir derlius sklandus 3D modeliai.

Žymos: aukso gijų tpe, sr2ez, mop pva, esun kaitinamosios, elegoo derva, kaitinimo pla, hotend vandens, 3d spausdintuvas derva, esun, pla mediniai.


( 1 Reitingas )

Vnt.