5vnt Kvėpuojantis Sporto Veido Kaukė, Filtras, Tarpinės aktyvuotos Anglies Filtrai PM 2.5 Kovos su tarša Veikia Dviračių Kaukė

€7.65


5vnt Kvėpuojantis Sporto Veido Kaukė Filtras aktyvuotos Anglies Filtrai PM 2.5 Kovos su tarša Veikia Dviračių Kaukė

SVEIKAS KVĖPAVIMAS: Mūsų dviračiai kaukė yra skirta patogiai apsauga nuo dulkių, žiedadulkių,dūmų, bendras ore dirgiklių, ir ne aliejaus pagrindu dalelių.Jis padės jums kvėpuoti švaresnę, sveikesnę.

PUIKUS DIZAINAS: įgyvendina projekto užkirsti kelią taršos kaukė nuo slydimo išjungti

UNIVERSALUS NAUDOJIMAS: padarė lauke, dviračių sportas, namų tobulinimo projektus: kaip dažų kaukę (ne aliejaus pagrindo), kaukė, valymo, staliaus darbai, žolės pjovimas ir kt.

Ji taip pat gali būti naudojamas kaip veido kaukė, filtras alergiją sukeliančių žiedadulkių ir kaip kaukė gripo.Ji taip pat gali padėti jūsų plaučių talpa mokymo mėgdžiodami didelio aukščio/žemo deguonies lygio sąlygomis.

PATOGIAI: Pagamintas iš elastingas nailonas ir spandex, lengvos medžiagos, minkštos tekstūros, greitai džiūsta, orui ir patogūs dėvėti.Bendras dydis, tampri ir reguliuojamas dirželis tinka dauguma žmonių, vienas dydis tinka visiems.

stabdžių KD2.5 ir migla dieną apsaugą.Jis tinka važiavimas dviračiu, bėgimas, slidinėjimas, žygiai, slidinėjimas, medienos apdirbimo ir kitų veiklos lauke.Siekiant maksimaliai padidinti efektyvumą, dviračių kaukė turi būti tinkamai užsandarinti aplink nosį ir burną, todėl, kad visi įkvėpti oro, gali praeiti per filtrą.

Filtrai su 5 sluoksniais, ir kiekvienas atskiras mažas maišelis pakavimo

Žymos: veido sveikatos kaukė, Anglies Filtras Kaukė, karlas, už vykdyti kaukė, cubrebotas ciclismo, kaukė sportas, n95mask, co2 dujų jutiklis, tušas spalvinga spalva, veido kaukė atveju saugojimas.


( 3 Reitingas )

Vnt.