Astrolux Spalvinga Filtras FT03 FT03S Žibintuvėlis Priedai Atsarginės "PASIDARYK pats" Silikono Šviesos Difuzorius Dangtelis Žalia Geltona Raudona Violetinė

€3.37


Pavadinimas: Astrolux Spalvinga Filtras

Gamintojas: ASTROLUX

Dėl: Astrolux FT03 FT03S Žibintuvėlis, arba Kitas Prekės Žibintuvėlis Tinka Dydis

Spalva: Žalia/Raudona/Geltona/ Violetinė

Savybės:

Raudonas filtras Naudojamas, ekstremalioms situacijoms, atsargiai, eismo signalų ir Medžioklė ne vaiduoklis žaidimas.Labai skvarbus rūko ar dūmų.Netrikdo nakties vizija.

Green filtras Naudojamas, medžioklės ir žygiai.Žalia yra taip pat labai populiarus nakties žemėlapio skaitymas ir slaptas operacijas, nes jis neturi sutrikdyti nakties vizija.

Blue filtras Naudojamas, už naktį žvejyba, stebėjimo sužeisti žaidimas, ir glaudų svarstymą.Blue filtras yra puikus medžiotojų bando sekti kraujo ar mechanikos ieško pėdsakų naftos.

Geltonas filtras - geltonas filtras pjauna rūko ir dūmų lengviau, puikiai ugniagesiams, paieška ir gelbėjimas.

Pareigos:

-Silikono rėmas suteikia gerą apsaugoti stiklo, todėl filtras tinka daug žibintuvėlis modeliai beveik bet kokioje aplinkoje.

-Objektyvas yra iškirpti iš didelio intensyvumo PC medžiagos, kuri yra atspari aukštai temperatūrai ir korozijai

-Aukštos elastinga silikoninė rėmeliai taip pat gali veikti kaip apsauginis dangtelis, siekiant geriau apsaugoti žibintuvėlis galvos.

Pakuotė:

1 x Objektyvo Filtras

1 x Slicone rėmelį

Pastaba: Žibintuvėlis nuotraukų nėra įtrauktos

?

Žymos: umbra geltona, sofirn xhp70, kry xhp35, stalo dangtis led, 502b, sofirn sp31pro, led žibintai, astrolux, 4000lm, balta lempa, dangtis.


( 3 Reitingas )

Vnt.