2008 m. atlikti yr Žalias Puer Arbatos 357g Kinijos Yunnan Pu-erh Sveiko Svorio netekimas Arbata Grožio Išvengti Aterosklerozės Pu -er Arbata

€9.24


modname=ckeditor

modname=ckeditor

2008 m. atlikti Žalio Puer Arbatos Kinija Yunnan Seniausių Puerh

------100 % Kokybės Užtikrinimo

Gamintojas: Old klasė

Puer Kategorija: Raw Puer, Shen Pu-erh

Neto Masė: 357g/ tortas.Kaina tik už vieną tortą.

Saugojimo laikas: kuo ilgiau, tuo geriau

Sudedamųjų dalių sąrašas: Yunnan dideli lapai džiovinimo žalia maocha

Kad puer tortas yra pagamintas per procesą, optimaliai fermentacijos ir aukštos temperatūros garais ir paspausdami.Ji suteikia ryškiai raudona-gelsvos spalvos skystis, gryna aromato ir puikų skonį ir yra funkcijų saldus poskonis visus savo.Jos ilgai saugojimo ir aukštos kokybės, kad tai geriausias pasirinkimas visiems, prinokusių puer arbatos mėgėjams!

Išgerti puodelį šios arbatos, rasite, kad ji labai gaivus ir troškulys-troškulį.Ji taip pat padeda jūsų virškinimo ir ... atgaivina atsigavimui nuo nuovargio ar apsinuodijimus.

Pu-Erh Arbata sveikatos pareigos:

Sveiki !Puerh yra didelis lapuočių arbata iš Yunnan provincijoje Kinijoje buvo žinomas kaip vaistinis arbata.Paslaptis priėmimo Pu er buvo griežtai saugoma Kinijoje šimtmečius.Arbatos lapeliai yra surinkta iš augintojų, specialios plataus lapų arbatos medis, kuris, manoma, yra susiję su senovės priešistorinių arbatos medžių.

Puer Arbata Funkcija 1.Sumažinti kraujo riebalų, prarasti svorio, mažėja kraujo spaudimas ir atsispirti aterosklerozės. 2. Anti-decrepitude.pagerinti žmogaus savijautą?s imuninę sistemą ir išsaugoti sveikatą, stiprinti kūną ir prailgina ilgaamžiškumą.

Alaus Puerh, Kad arbata turi kontroliuoti vandens temperatūrą, kuri labai poveikį, aromatą ir skani arbata sriuba.Puer prašo virinto vandens.

modname=ckeditor

modname=ckeditor

Žymos: pu erh arbatos aliejus, žalia pu erh arbata, arbata yunnan, kinijos metalo vaza, puer arbatos puodelio, puer arbata g yunnan, mirti arbata, puer arbata, puer shu, žalioji arbata puerh.


( 1 Reitingas )

Vnt.