Kūdikių Augimo Diagramos Perduoti Valdovas Sienų Dekoras Vaikams, Drobė Nuimamas Aukštis Augimo Diagramos 79inchx 7.9 colių

€5.72


vandeniui atsparus ir patvarus, galite naudoti daugelį metų.

Virvės viršuje diagramos, lengva įdiegti ir pašalinti.

Puikus trumpas, spalvų, dekoratyvinis vaikų darželis, interjero sienų ar langų, vonios, biuro, bendrabučio ar parduotuvę.

galite naudoti ilgą laiką,

Virvės viršuje diagramos, lengva įdiegti ir pašalinti

atsikratyti spalvinga dažų, saugus ir netoksiškas vaikams

Žavinga kūdikių kambario apdaila, ugdantis vaiko numerio atpažinimo ir žvalgybos.Puikus trumpas, spalvų, dekoratyvinis vaikų darželis, interjero sienų ar langų, vonios, biuro, bendrabučio ar parduotuvę.

Amžina Dovana: nesvarbu, Ar jūs ieškote naujo kūdikio, dovana naujos patronuojančios, gimtadienio dovana jūsų vaikui, ar dar kažkas, tai mes visi didžiuojamės, kad kažkas verta dirbti.

Ši dovana-tai labai vertingas dalykas, nes ji gali stovėti laiko tėkmė, ir yra lengvai perkelti tarp naujų namų, kad jūs neturite palikti savo atminties.

Išsaugoti atmintyje - žiūrėti jūsų vaikui augti iš vieno aukščio į kitą yra fantastiškas jausmas.Įrašyti juos į aukštį žemėlapį mūsų sienos ir branginu tuos brangius prisiminimus.Atrodo puikiai į vaikų kambarį, gali būti naudojama papuošti.

Jūs galite lengvai įrašyti ir piešti - jūs galite naudoti šią sieną augimo diagramos išmatuoti ilgį, kuris yra pagamintas iš storos, tvirtos canvas medžiagos.Be to, ji yra atspausdinta gerai.Galite patikrinti ir įrašyti, ką nori rašyti.Ar norite parašyti dienos arba dieną, gali būti atlikti greitai.

Lengva naudoti ir laikyti - lengvas ir gražus,

Spalva: White & black

Medžiaga: Mediena + tapybos medžiaga

dydis: 200cm*20cm

Pakuotės Turinys: 1x Kabo paveikslai

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Žymos: audinio augimo diagrama, šiuolaikinio sienų dekoras, 105k, liūtas tatuiruotė, 100w led smd, afrikos kilimas, blue ginger jar, 104 klavišą keycap, 1000 led, drobė augimo diagrama.


( 1 Reitingas )

Vnt.