Asiakiss rankų kremas su purvu ekstraktas sraigė, sraigė rankų kremas 100 ml

€3.22


Asiakiss sukūrė rankų kremas su sraigių gleivių ekstraktas, kuris koreguoja su amžiumi susijusius pokyčius, dehidratuotos odos ląsteles ir pašalina toksinus ir toksinų.Į produkto sudėtį įeina šių natūralių ingredientų:

-Sraigė gleives;

-Bičių vaškas;

-Azijos Centella;

-Karbamido;

-Huttunia ekstraktas.

Slime sraigės, drėkina ir jaunina.Bičių vaško sudėtyje yra vitamino A, kuris yra galingas antioksidantas.Augalų Azijos Centella minkština sausą odą, rankas, suderinti tonas ir skatina sparčiai atsigauti ląstelių.Karbamido neleidžia garinant reikiamą drėgmės, ir huttunia ekstraktas turi противовоспалительное ir antibakterinis poveikis.

Kremas yra kompaktinės vamzdžių, iš kurių apimtis yra 100 ml.Produktas yra tinkamas visiems odos tipams.Dėl papildomos drėgmės, naudokite kremą su kolagenu ir kūno losjonas su argano aliejus iš prekės ženklo asiakiss.

Tūris: 100 ml vartojimo Būdas:

Taikyti reikiamą kiekį kremo ant odos ir tolygiai paskirstyti.Dėl geresnio poveikio, palaukti 5-10 minučių, po naudojimo, taip, kad kremas prisitaiko prie odos.

Žymos: slime sraigė, meilė tabletes su buteliu, tonerio vandens, diamond siuvinėjimo animacinių filmų varlė, veidą purvu, diamond siuvinėjimo sakura, kremas gleives, 12 gleives, slime ball, diamond siuvinėjimo religinių.


( 2 Reitingas )

Vnt.