Skaitmeninis elektroninis skaitliukas punch magnetinės indukcijos artumo jungiklis rotaciniai stūmokliniai counter 5-skaitmeninis

€6.08


Skaitmeninis elektroninis skaitliukas punch magnetinės indukcijos artumo jungiklis rotaciniai stūmokliniai counter 5-skaitmeninis

Magnetinės Indukcijos Skaitmeninis Elektroninis Skaitiklis Instrukcija:

1.Penkių skaitmenų didelis LCD super mažas energijos suvartojimas, didelės ir aiškios nuorodos

2 .Paspauskite Skaičiavimas/Pause mygtukas (Pauzė) sustabdyti skaičiavimo, po 0-30 sek, LCD nuoroda bus automatiškai išjungtas ir laukimo būseną.Paspauskite Skaičiavimas/Pristabdymo) mygtuką dar kartą, norėdami įjungti nuoroda ir toliau skaičiuoti.

3.Naudoti magnetinės indukcijos, lengva įdiegti ir tikslaus skaičiavimo

4.Maksimalus skaičiavimo greitis: 20 kartų per sekundę

5.Naujo: per paspaudus Reset mygtukus, laive ar išorė

6.Naudoti bendrą 5-ojo akumuliatoriaus, be išorinio maitinimo šaltinio

7.Anti-vibracija, efektyviai užtikrinti stabilų ir patikimą sistemos veikimą

8.Nemokamai nuo mechaninio atsparumo dilimui, saugaus darbo, ilgas tarnavimo laikas

Techniniai Parametrai:

Galia: 1.5 V AA baterija 5

Iš naujo nustatyti režimai: lenta/eksterjeras

Skaičiavimo diapazonas: 0---99999

Galima aplinkos temperatūra: nuo-5-40°C

Minimalus skaičiavimo PW: 10mS

Išmatavimai: 64*38*38*mm

Atstumas per magnetinė indukcija: apie 5-10 mm

Atstumas iš magnetinės indukcijos: ≥ 30 mm

Skylės dydis: 61*36 mm

Bendras svoris: apie 100g

Sąrankos Sąrašas:

Vienas skaitmeninis skaitiklis, vieno magneto, vieno magnetinės indukcijos jungiklis, viena pora rėmėjai

Baterija Įrengimas:

Įsitikinkite, kad akumuliatorius yra pakrautas, ir prieš operaciją.

Pirmiausia atlaisvinkite du išoriniai varžtai išorės padengti, nuimkite galinį dangtelį, nestipriai (ne nutraukti signalo linija), tada įkelti vieną 5th baterijos (neįtrauktos į šį skaitiklis, klientas turėtų jį įsigyti patys, gyvenimo trukmė bendros 5-oji baterija yra daugiau nei pusė metų, o baterija su aukštos kokybės, kainuoja 2 Juanių, yra patvaresni už daugiau nei 1 ir puse metų), ir kitą atkurti galinį dangtelį ir du išoriniai varžtai.

Taikymo Metodas:

Pradėti skaičiuoti: prijunkite magnetinės kontrolės įvadinis jungiklis, kad skaičiavimo terminalas, pagal reikalavimus konkrečią operaciją, lanksčiai surinkti magnetinės indukcijos perjungti ir magnetas ant atitinkamos vietos, iš prietaiso, ir tada nereikia skaičiuoti, kai, tuo tarpu, kad magnetas požiūris ir palikti magnetinės kontrolės įvadinio jungiklio vieną kartą.

Operacijos metu, kad magnetas atlikite prietaisą atstumas nuo magnetinio jungiklio per 0.5-1 cm, ir tada perkelti magnetas prailginti atstumas turi būti 3-5cm, o šalia, pradėti skaičiuoti kaip 1, pakartokite procedūrą, ir kaupiasi tikėtis, kaip: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6 ......(Pastaba: pradėti skaičiuoti, kai magnetas juda toli).Surinkimo metu, prašome nustatyti pozicijas magnetas ir įvadinio jungiklio, taip pat jų atstumas.

Pristabdyti skaičiavimas: Paspauskite Skaičiavimas/Pauzė (Pause) mygtuką pauzė skaičiavimas.Pagal važiavimo narių skaitiklis, skaitliukas LCD nuoroda bus išjungtas per 0-30 sekundes ir į budėjimo būsena (energijos suvartojimas beveik užsidaro, 0); Paspauskite Pauzės mygtuką dar kartą, norėdami įjungti LCD indikatorius ir toliau skaičiuoti.

Naujo: tiesiogiai paspauskite mygtuką "Reset"; arba papildomai prijungti vieną mygtuką "Reset" (reikia pirkti iki galutinio vartotojo) į naujo terminalo, ir tada paspauskite jį, norėdami iš naujo nustatyti įrenginį.Pastaba: vykstant iš naujo, nesvarbu, kad skaitiklis yra paleisties valstybės ar laukimo valstybės (LCD neturi įrodymų), duomenys bus ištrinti ir LCD nuoroda yra 00000.

Atsargumo priemonės ir Specialiosios Pristatymas:

1.Signalo linijos skaičiavimo ir iš naujo turėtų būti kuo trumpesnis.Nedėkite signalo liniją su stiprios srovės linijos ar elektros linijos išvengti nereikalingų trukdžių; naudoti ekranuotą linija, jei reikia, kuris turėtų būti susijusi su naujo terminalo.

2.Skaičiavimo signalas ir reset signalas gali būti inputted susisiekti su signalas, kiti elektros signalus neleidžiama.

3.Indukcijos atstumas yra susijęs su magnetizmo, magnetas, todėl indukcijos atstumą galima reguliuoti, keičiant magnetas.

4.Veikimo temperatūra magnetas turėtų būti per 70 laipsniu, per aukštos temperatūros sukels magnetizmo prarasti, toliau netekti indukcija.

5.Kai LCD nuoroda yra silpnas, prašome pakeisti bateriją; jei prietaisas bus išjungti ilgą laiką, prašome paspausti Pauzės mygtuką, kad uždarytumėte LCD ir papildomas akumuliatorius; arba išimkite bateriją, kad išvengti counter žalą nutekėjo akumuliatorių skysčio.

6.Energijos sąnaudos yra labai nedidelės, todėl nereikia taupyti energiją per paspaudus Pauzės mygtuką, kad uždarytumėte LCD indikacija.

Žymos: counter magnetinio viršų, salė jutiklis, eb11 jungiklis, counter eilės, counter jungiklis, gręžimo jungiklis, kovos pirštas, counter-mechanikas, counter magnetiniai, skaitliukas punch.


( 2 Reitingas )

Vnt.