Maisto 1:12 Yamaha R1 originalus įgaliotas modeliavimas lydinio motociklo modelis žaislas automobilių Surinkimo

€20.09


Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje Mieli draugai, sveiki atvykę į mūsų parduotuvę.Jūs galite įsigyti aukštos kokybės ir Visiškai įgaliotas automobilio modelį mūsų parduotuvėje.Mūsų parduotuvėje prekės Bburago&Maisto turi tik originali licenciją "Ferrari" modelio automobilių.

Prašome pasekėjų mūsų parduotuvėje, kad mes galime stumti naujus produktus už jus.Taip pat galite gauti daugiau kuponus mūsų parduotuvėje.Mes esame įsipareigoję sukurti profesionalų automobilio modelį parduotuvėje, tikimės įgyti jūsų pasitikėjimą.Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su manimi, ačiū!Laimingas pirkinių!Produkto Aprašymas

Maisto 1:12 Yamaha R1 originalus įgaliotas modeliavimas lydinio motociklo modelis žaislas automobilių Surinkimo

Pakuotės turinys

Mes įdėti produkto amortizatoriumi

putplasčio dėžutės siekiant užtikrinti, kad produktas jums gauti yra tobula.Produkto dėžutėje taip pat bus pristatomi kartu.Prašome tikime, kad mūsų profesija!

[modelio pavadinimas] Motociklas [modelį markės] Maisto [Model medžiaga] Cinko lydinys / ABS / gumos [Automobilio modelį santykis] 1:12 [model color] 04.99.93.26. [Pakavimo standard] carton skaidrios pakuotės, modelis, su atraminėmis ekranas [Priežiūros metodą], Kai valymo, galite užpildyti šiek tiek alkoholio ir nuvalykite jį sausu skudurėliu.Nėra nuvalykite su vandeniu.

Žymos: yamaha r1 2008, priedų motociklas yamaha, modelis motorcycl, motociklo yamaha, michelin padangos, Automobilio Modelis, Isuzu Modelis, yamaha r1 2002, modelio motociklo yamaha, maisto motociklas.


( 3 Reitingas )

Vnt.