3x3 4x4 Jūros Mėlyna Maskuojančiais Tinklais Karinės Sustiprintos Lauko Markizės Sodo Puošmena Atspalvis Akių Slėpimas Baldakimu Vandenyno

€8.91


3x3 4x4 Jūros Mėlyna Maskuojančiais Tinklais Karinės Sustiprintos Lauko Markizės Sodo Puošmena Atspalvis Akių Slėpimas Baldakimu Vandenyno

Mes specializuojamės Maskuojančiais Tinklais.

Aprašymas:

Mūsų maskuotė grynasis naudoja patikimą kokybės medžiagos, kuri yra rot atsparus ir patvarus naudoti.Tai gali būti gerai, sumaišytus su aplinka nematomumas dėl savo dizaino ir spalvų.Lengvas ir greitas džiovinimas, jis puikiai medžioklės, šaudymo, statybos būstus ir pan.Taip pat puikus žaislas vaikams, kurie yra labai į slėpynių.Ką jūs laukiate?

Savybės:

1. Priėmė aukštos kokybės medžiagos, kuri yra ilgaamžė, atspari vandeniui, atsparus puvimui ir pelėsiai atsparios. 2. Gydomi panaikinti blizgesį arba blizgesį, puikiai veikia, medžioklės ir fotografavimo, statybos būstus ir pan. 3. Lengvas ir greitai džiūstantis, labai patogu naudoti ir nešiotis visur. 4. Gerai, sumaišytus su aplinka, ypač žolę, lapus ir medžių pasiekti nematomą poveikį. 5. Puikus žaislas vaikams, kurie mėgsta žaisti slėpynių.

Techniniai duomenys:

Būklė: 100% Visiškai Naujas Medžiaga: 150D Oxford Medžiaga Spalva: Jūros mėlyna Tarnavimo laikas :2 metus lauko

Tinklo akies Dydis:6cm x 6cm

Kiti 10cm x 10cm Mūsų yra daugiau patvarus.

Žymos: pavėsinė-palapinė, markizės karavanas, inkaro medienos, uodai palapinė, drakono medis, markizės kamufliažas, sodo pavėsinė, boonie woodland camo, vainiko ant lovos, tarp palapinė.


( 1 Reitingas )

Vnt.