Nustatyti siuvimo lėlės Pugovka lėlės Sabrina "pasidaryk pats", кукла своими руками, тильда, пуговка долл, набор для шитья куклы, набор для шитья игрушки, набор для шитья, аксессуары для кукол, шитье, подарок своими руками, кукольные

€16.70


★ Su Pugovka lėlės siuvimo rinkinys, jūs bus praleisti laiką įspūdingi hobis ir sukurti gražus žaislas su savo rankas.Mūsų rinkinius, todėl lėlės bus originali dovana, žaislas, vaikas ar papuošalas interjeras.

★ Augimo pagamintos lėlės yra maždaug 24 cm.

★ Sudėtingumas 4 iš 5. rekomenduojamas amžius nuo 14 metų.

★ Į komplektą įeina: knitwear kūno lėlės, audiniai, drabužiai, modeliai, lėlės ir drabužius, step-by-step instrukcija su foto, gatavų batų, cod plaukų 100 cm, akis, mygtukai, priedai.

★ Pakavimo.PONE.Abor supakuotas ryškios spalvos langas, todėl ji gali būti pateikiama.

★ Siuvimo technologija.Rinkinys yra tinkamas rankų su maža patirtimi, todėl lėlės.Galva pasukama, siuvami iš skiltelėmis ir prisiūta atskirai nuo kamieno.

★ Reikės papildomai: sriegis yra itin stiprus, sriegis yra kūno spalvos ir pagal spalvą audiniai, užpildas yra 150 gr, adatos, tai ilgai nustatymo rankų ir kojų, išnyksta žymeklis.

Gali būti ir nedideli pokyčiai konfigūracijos priklausomai nuo siuntos pristatymo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Plz.lt neleidžia pardavėjai iš Rusijos siųsti į kitas šalis.

Jūs galite įdėti, kad kitų šalių mūsų svetainėje tiekėjas parašykite mums apie Instagram arba el. paštu tiekėjas

Žymos: siūti žaislas, rinkinys siūti, sabrina, salem, atveju sabrina, siūti lėlės, nagų perdavimas, interjero lėlės, atveju sabrina dailidė, amatų "pasidaryk pats".


( 2 Reitingas )

Vnt.