Akių kontūro rašikliai 20 pakuočių greitai-džiovinimo Lengva Nešioti Spalvinga Balta Geltona Juoda Akių kontūro Pieštuką Kremas Makiažas, Kosmetika

€11.83


Akių kontūro rašikliai 20 paketai, greitai džiūstantis, atsparus vandeniui ir nėra lengva išsitepti akių kontūro spalvos akių kontūro

Kulka Taškų: 1,Pigmentinės Eyeliners: 20-spalvos akių kontūro rinkinys yra labai pigmentuotas perlamutro ir matinis akių kontūro rinkinys, kuris yra puikus plonas ar storas makiažas, ir ji yra lengvai taikomas.

2,Lengva ir Patogu: Į akių kontūro yra ryškios spalvos ir putėsiai tekstūros.Jos plunksnų yra ne sumažinti, ir papildyti pasukamas, kuri yra labai patogi naudoti.

3,Kelių priežasčių: Šių ištraukiama boksuose, gali būti naudojami ne tik kaip eyeliners.Tai taip pat akių šešėlių rašiklį ir žymėjimo įrankis.Daugiafunkcinis dizainas sutaupo vietos ir makiažas laiko.

4,Vandeniui ir Sweatproof: Šie pieštukai gali atkreipti gražių akių kontūro ir lūpų liniją.Gražus poveikį, tinka kasdieniam makiažas, šalis makiažas ir profesionalus makiažas.

5,Lengva Pašalinti Makiažas: galite naudoti šiltą vandenį makiažas-pašalinti, tada švelniai valo jūsų odą su valymo aliejus.

Savybės:

Pigmentiniai Eyeliners: 20-spalvos akių kontūro rinkinys yra labai pigmentuotas perlamutro ir matinis akių kontūro rinkinys, kuris yra puikus plonas ar storas makiažas, ir ji yra lengvai taikomas.

Paprasta ir Patogu: Į akių kontūro yra ryškios spalvos ir putėsiai tekstūros.Jos plunksnų yra ne sumažinti, ir papildyti pasukamas, kuri yra labai patogi naudoti.

Kelių priežasčių: Šių ištraukiama boksuose, gali būti naudojami ne tik kaip eyeliners.Tai taip pat akių šešėlių rašiklį ir žymėjimo įrankis.Daugiafunkcinis dizainas sutaupo vietos ir makiažas laiko.

Atsparus vandeniui ir Sweatproof: Šie pieštukai gali atkreipti gražių akių kontūro ir lūpų liniją.Gražus poveikį, tinka kasdieniam makiažas, šalis makiažas ir profesionalus makiažas.

Lengva Pašalinti Makiažas: galite naudoti šiltą vandenį makiažas-pašalinti, tada švelniai valo jūsų odą su valymo aliejus.

Specifikacija:

Kiekis: 0.2*20

Pakavimo Sąrašas:

20pcs*akių kontūro Pieštukas

Žymos: eyelin, 10 spalvų paletės eyeshadow, akių kontūro vandeniui, akių kontūro pardavimui, kremas eyeshadow, akių magija akių kontūro, eye shadow stick, paspauskite eyeshadow, spalva šešėliai, akių pieštukas.


( 0 Reitingas )

Vnt.