IRangeX IRX4 Plius 2.4 G CC2500 NRF24L01 A7105 CYRF6936 4 1 Multiprotocol STM32 TX Modulis Su Byla W/Case RC Orlaivių

€36.23


Apžvalga:

Šis 2.4 G Multi-protocol TX Modulis yra STM32 ARM mikrovaldiklių pagrįstas modulis.Visus turimus protokolai yra įtrauktas į serijos režimas.Jis tinka daugeliui markės quadcopters, sraigtasparniai ir lėktuvai.

Šį modulį integruoti keturi RUSIJOS žetonų (CC2500,NRF24L01,A7105,CYRF6936) į vieną plokštę, ji .palaiko įvairius nuotolinio valdymo protokolai ,tokie kaip S-FHSS, Walkera DEVO, Spek trum už DSM2, už DSMX, Flysky, Frsky, WLToys, Hubsan, Hisky, už Esky , Assan ir kt.Jūs galite kontroliuoti savo amatų lankstumą, su juo , ir Jums bus gauti daug puikios patirties su jūsų mėgstamą siųstuvas.

Specifikacija:

Prekės Pavadinimas: iRangeX

Prekės Pavadinimas: IRX4 Plius

Darbinė Įtampa: 5-14V

Darbinė Srovė:

Veikimo Dažnis: 2.4 G ISM band

RF Galia: +22dBm

MCU: STM32F103CBT6(128K ROM, 20K RAM)

Svoris: 45g

Savybės:

Du veikimo režimai: PPM režimą ir serijos režimas.

- Kai PPM režimas yra 31 skirtingų protokolų (protokolo NR. 0 rezervuota serijos režimas) planavimas 16-pozicija protokolo atrankos įjungti modulį.Jie išvardyti pagal nutylėjimą protokolai lentelėje, kai žalia šviesa išjungta, galite naudoti jungiklis pasirinkti protokolo NR. 1 NE.15, kai žalia šviesa įjungta, galite pasirinkti, protokolo NR. 16 NE.31.

- Įjungti/išjungti žalia šviesa, Prašome atlikite šiuos veiksmus:

Išjunkite jūs siųstuvas, punktas protokolo pereiti prie '0', paspaudę ir paspauskite pririšimo mygtuką RF modulis, tada įjunkite siųstuvą, po 3 sekundžių, atleiskite mygtuką.

Įprastu Naudojimo Operacijos PPM Režimas:

1. Įdiegti RF Modulis padėtį, Nustatyti PPM signalo išėjimas jums siųstuvas.

2. Pagal numatytuosius protokolai, lentelės, pasukite rodyklės ženklą (pusėje vertikalus plyšys) protokolo jungiklį į tinkamą skaičių pasirinkti protokolą.

3. Po finišo privalomas operacija, Galios siųstuvu, raudonos šviesos RF modulis bus, tada RF modulis yra pasiruošę dirbti , po to įjunkite imtuvą (arba) amatu).

4. Protokolas pasirinkimas yra padaryta pradžioje galia, taigi, jei norite pakeisti protokolo per operaciją, jums reikia perdirbti galia.

5. Raudona lemputė mirksės lėtai, jeigu nėra galiojančio PPM signalas.

Privalomi Operacijos PPM Režimas:

1. Įjunkite imtuvą, ir nustatyti, kad jis privalomas režimu.

2. Paspaudę ir paspauskite pririšimo mygtuką RF modulis, ir tada įjunkite siųstuvą, po 3 sekundžių, atleiskite mygtuką, jūs pamatysite raudona lemputė mirksi greitai, tada RF modulis yra privalomas režimu, ir raudonai ir eiti kietojo po privalomas.

3. Kai kurių protokolų (pvz.: S-FHSS) neturiu privaloma tvarka, RF modulis, ir kai kurių protokolų (pvz.: hubsan, e010)bus automatiškai jungiasi, kai valdžią.

Operacijos Serijos Režimas:

Kai žalia šviesa išjungta, ir protokolą jungiklis yra point '0', galite naudotis serijos režimas.Siųstuvas, kuris palaiko er9X/erSky9X arba Atidaryti TX programinės įrangos gali dirbti šiuo režimu, modelis protokolo atrankos ir privalomas yra daroma nuo Modelio Parametrai meniu siųstuvas, Dėl telemetrijos galintys siųstuvai, dėl telemetrijos integracija daroma vientisai su siųstuvu firmware.

Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite Nuorodą žemiau.

Skelbimas:

- Džemperiai ir kolektoriaus pridedami naudojama atnaujinant firmware TX modulis per USB serial kabelį.Prašome pašalinti juos įprastai..

- Kartais, jums gali reikia maitinimo atiduokite baterijas perdirbti, kai jums pasirinkti naują protokolą.pavyzdžiui, protokolo pakeitimų iš Q303 į HISKY.

- Už FRSKY ir S-FHSS protokolą, jums gali tekti nustatyti vertės Bauda arba Pasirinkimo sandorių (Modelio Parametrai meniu), tinkamai susieti su savo modelį.Vertė yra įvairi, nes tai iš dalies priklausė nuo savo modelį.

Modelis - Protokolas Stalo,

Pakuotė:

1x iRangeX IRX4 Plius TX Modulis

Žymos: a7105, nrf24l01 adapterio schema, rx tx, stm32f407, fm klaidas, nrf24l01 lna pa, multiprotocol, cc2500, multiprotocol tx, valdybos stm32.


( 1 Reitingas )

Vnt.