Švietimo Protingas Rc Robotas Žaislai Vaikams Usb Įkrovimo Nuotolinio Valdymo Programuojami Robotai Žaislas Vaikams Gimtadienio Dovanos

€9.55


Protingas Robotas Multi-funkcija Įkrovimo Vaikų Žaislas Šokių Nuotolinio Valdymo

Ypatybė :

Pervežimas: Lawrence turi 25 laipsnių laisvės ir humanoidų formos, kurios leidžia jam judėti ir prisitaikyti prie pasaulio aplink jį.Jo inercinės vieneto leidžia jam išlaikyti jo balansą ir žinoti, ar jis stovi, ar guli.

Jausmas: daugybę jutiklių, jo galva, rankos ir kojos, taip pat jo sonarais, kad jis galėtų suvokti savo aplinką ir gauti savo guolius.

Klausymas ir kalbėjimas: Su savo 4 kryptiniai mikrofonai ir garsiakalbiai, bendrauja su žmonėmis, visiškai natūraliu būdu, klausymo ir kalbėjimo.

Matyti: įrengtos dvi kameros, kad filmas jo aplinka, aukštos rezoliucijos, padedant jam atpažinti figūras ir daiktus.

Galvoja: Mes tikrai negali kalbėti apie "Dirbtinis Intelektas" su juo, bet robotai jau gali daugintis žmogaus elgesys.

Kalbos atpažinimo ir dialogas yra 20 kalbų.

REVOLIUCINIS PLATFORMA DAUGKARTINIO NAUDOJIMO ATVEJAI

Šiandien, daugiau nei 20 000 robotai yra naudojami daugelyje pramonės tuos segmentus todėl dažniausiai naudojamas humanoidų robotas pasaulyje.Jos dizainas, pajėgumas ir patikimumas, kad jis taptų patrauklus ir protingas platforma naudojamų švietimo, sveikatos priežiūros ir mažmeninė prekyba.

Pakuotės Turinys:

1 Protingas Robotas

1 nuotolinio valdymo pultas

1 USB įkrovimo kabelis,

1 rankinis

1 1 mini žaislas lėktuvas

Žymos: Protingas Robotas, robotas, miršta robotai, rc sunkvežimių, robotas žaislas, humanoidų, vektoriaus robotas rusų, dirbtinis intelektas, katė robotas žaislas, usb stick.


( 0 Reitingas )

Vnt.