Naujausias UK 68 Kalbų Translaty MUAMA Smart Momentinių Balso Vertėjas NAUJAS Translaty Smart Momentinių Realaus Laiko Balso

€19.84


Aprašymas:

PASTABA:

1. Jūs turite atsisiųsti"X-Trans" APP, Jums būtų geriau pasirinkti oficialioje svetainėje atsisiųsti ir įdiegti, jei "Google", "Apple" rinkos negali remti;

2. Atidaryti PROGRAMĖLĘ savo telefone ir Atidarykite Bluetooth, tada pradėti vertėjas ir prijungti "Bluetooth" pagal eilutę, APP, Prašome atkreipti dėmesį į naudojimo instrukciją.

3. Paspauskite corressponding mygtuką vertėjas, kai jį įveda į PROGRAMĄ, po sėkmingo ryšio "Bluetooth"

Funkcija:

- Keliomis Kalbomis Vertimas: palaiko iki daugiau nei 68 kalbų, vertimo, kiekviena kalba gali būti verčiami į kitas.Maža ir išskirtinį: Rankinės dydis, mažų ir nešiojamų, todėl patogu nešiotis su visur, kur jums eiti.

- Dvipusis Realiu Laiku Domofonas: Jis gali būti naudojamas bendrauti akis į akį, ir spręsti bendravimo kliūtis.Suteikiant jums labiausiai tinkamą vertimo rezultatus realiu laiku, greitai reaguoti per kelias sekundes.

- Balso Vertimas: Pažangi balso atpažinimo technologiją, kad kryžiaus kalbos komunikacijos lengviau.Versti į savo kalbą į aukštos kokybės užsienio kalbos tekstą ir perduoti į balso galia.

Teksto Vertimas: palaiko teksto, teksto vertimas.Platus suderinamumas: Suderinamumas su dauguma " iOS " ir "Android" telefonus.Patvarus ir Įkraunamą: Built-in), 3,7 V 750mA įkraunamąją bateriją, mažas energijos suvartojimas, plug and lengvai mokestis.

- "Bluetooth" Belaidį Ryšį: Prisijunkite prie savo telefono "Bluetooth" ryšiu, leidžia bevielio perdavimo atstumas: iki 10 metrų, o atstumas balso atpažinimas yra 2 metrai.

Apie:

68 Kalbų Balsas Vertimas

Arabų(Egipto),arabų(Irako),arabų(Alžyras),arabų(jungtiniai arabų emyratai),arabų(Saudo Arabija),arabų(Maroko),arabų(Libanas),arabų(Kuveito),katalonų,danijos,vokietijos,anglų(JAV),anglų(Pietų Afrika),anglų(Filipinai),anglų(Nauja Zealand),English(Ireland),English(UK),English(Canada),English(Australia),Spanish(Uruguay),Spanish(Peru),Spanish(Paraguay),Spanish(Panama),Spanish(Nicaragua)

,Ispanų(Meksika),ispanijos(Hondūras),ispanijos(Gvatemala),ispanijos(Eldorado),ispanijos(Kosta rica),Spanish(Colombian),Spanish(Chile),Spanish(Bolivia),Spanish(Argentina),Finnish,French(France),French(Canada),Japanese,Korean,Norwegian("Blogger" MEL),Norwegian(ninosk),Russian,Swedish,Chinese(Simplifled),Chinese(HK),Chinese(Traditional),Czech,Greek,Hindi,Hungarian,Bahasa Indonesia,Italian,Dutch,Polish,Portuguese,Portuguese(Brazilian),Rumanian,Slovak,Thai,Turkish,Vietnamese,Ukrainian,Tagalog,Serbian,Nepali,Bengalese,Khmer,Burmese

29 Kalbomis Balsu Raštu

Arabų (Egipto), katalonų, danų, vokiečių, anglų(JAV), anglų(Naujoji Zelandija), anglų(JK), anglų(Kanada), anglų(Australija), ispanų, ispanų(Meksika), suomių, prancūzų(Prancūzija), prancūzų(Kanada), Japonų, korėjiečių, norvegų(Ninosk), Kinų(Supaprastinta), Kinų(HK), Kinų(tradicinė), rusijos, švedijos, Hindi, italų, olandų, lenkų, Tailando, portugalų, portugalų(Brazilijos)

Techniniai duomenys:

Spalva: Juoda,

Belaidžio: 2.4 G Optinis

Optinė Rezoliucija: 1200dpi

Bevielio Perdavimo Atstumas: 10m

Balso Atpažinimo Atstumas: 2m

Baterija: 3.7 V 750mA Įkraunama Baterija

Pakuotė:

1X Vertėjas

1X Įkrovimo Kabelis

1X Naudotojo Vadovas

Žymos: namų smart, mi relė, Plz.lt suknelė, lipdukas uk, k21 pubg, vartai tuya zigbee, 2ch smart switch, koogeek smart, puodelis iš nerūdijančio plieno, lauko plieno užraktas.


( 0 Reitingas )

Vnt.